Takımı
Galatasaray
# Orijinal Metin #

Dear users,

after a long discussion with the ZSZC Team we decided to allow botting in Retro.
Since it is a VIP server, you should have more privileges than on public.
All those who got banned for botting in Retro are unbanned and all who bot will not be banned again.
You can use the bot on your own risk. We will not protect you from keyloggers in bots or from harassment of users.
Other types of rule violating will still end with a punishment.

On Fire and Water botting is still NOT allowed and will result with a permanent ban!

Best regards,
the ZSZC Team

# Tarafımdan Çeviri #

Sevgili Kullanıcılar,

Zszc takımıyla uzun süreli bir tartışmadan sonra Retroda botu serbest kılmaya karar verdik.
VIP server olduğu için , bedava serverlardan daha fazla haklara sahip olmalısınız.
Retroda bot yüzünden banlanan herkesin banı açılacak ve bu sebep yüzünden kimse bir daha banlanmayacak.
Diğer kurallara uyulmamanın ban ile sonuçlanacaktır.

Fire ve Water serverlarında Bot hala serbest değildir ve sınırsız ban ile sonlanacaktır !

Saygılarımızla,
ZSZC Takımı

Link ; http://forum.primarygaming.net/showthread.php?10553-Botting-in-Retro-is-allowed-now!
Hadi hepinize iyi bottingler :P

Bot yüzünden kaç kişiyi banladılar şimdi serbest yapmak çok akıllıca afferim ZSZC Team !

Mopneet

Guathema demiş ki:
Bot yüzünden kaç kişiyi banladılar şimdi serbest yapmak çok akıllıca afferim ZSZC Team !
Hocam dikkatli okursan bot yüzünden banlananların banlarının açılacağını dile getirdiklerini de görürsün. =p

B7B

rank8
Ben de bu gün hacı ile konuştum bunların hepsi açılcakmış, süresi geçmiş banlar ; bot ile banlananlar vs hemen banı kaldırıp charı satayım bende adam gibi para geçsin elime :P

Merhaba arkadaşlar burada yazılanlara göre Zszc serverında bot yüzünden sunucuya erişim engeli kalkacak diyor, hatta bazı arkadaşlarımın karakterlerinin sunucuya erişim engelleri kaldırılmış oyunlarını oynuyolarmış ,sonuç olarak Benim karakter düzelmedi ne yapmam gerek?
Teşekkürler...

Takımı
Galatasaray
VVolKe demiş ki:
Merhaba arkadaşlar burada yazılanlara göre Zszc serverında bot yüzünden sunucuya erişim engeli kalkacak diyor, hatta bazı arkadaşlarımın karakterlerinin sunucuya erişim engelleri kaldırılmış oyunlarını oynuyolarmış ,sonuç olarak Benim karakter düzelmedi ne yapmam gerek?
Teşekkürler...
Tek gereken sabır. Gm tek tek açıyor. Tahmin ediyorum max. 2güne açılmış olur banın...

sarkoLata demiş ki:
VVolKe demiş ki:
Teşekkürler...
Tek gereken sabır. Gm tek tek açıyor. Tahmin ediyorum max. 2güne açılmış olur banın...
teşekkürler bu hızlı cevap için ben bile bu kadar hizlı konuya cevap gelceni düşünmüyordum
sabırsızlığımın nedeni arkadasın charında som bow wardı 64 lv xD

Yukarı Alt