Takımı
Galatasaray
Autumn demiş ki:
LQDQS demiş ki:
party moblarının olmadığı bir private serverde 3x exp saçmalık bence.
70 cap oynamamışsın belli :coffee:
Evet 60 Cap te oynadım ve ne kadar zor kasıldığını senden iyi biliyorum ondan söylüyorum zaten bu kadar zor oynanıcaksa private oynamanın mantığı nedir?

LQDQS demiş ki:
Autumn demiş ki:
LQDQS demiş ki:
party moblarının olmadığı bir private serverde 3x exp saçmalık bence.
70 cap oynamamışsın belli :coffee:
Evet 60 Cap te oynadım ve ne kadar zor kasıldığını senden iyi biliyorum ondan söylüyorum zaten bu kadar zor oynanıcaksa private oynamanın mantığı nedir?
büyüksün abi :buddha: Pt mob ekleselerdi çok önceden eklerlerdi bu 2005 clienti ekleyemezler.

Takımı
Galatasaray
@Autumn
Konuyu anlamadan yorum yazmasan daha iyi olucak güzel kardeşim.Ben oyuna pt mob eklesinler demedim zaten,sadece party moblarının dahi olmadığı bir oyunda 3x exp ile kasmanın ne kadar zor olacağını ima etmeye çalıştım sen farklı bir tarafından anlamışsın,düşüncelerine yinede saygı duyarım.

EmmaW. demiş ki:
üyelik alanalra serverı tavsiye etmem botsuz 3x kasamazsınız çıldırırsınız :F
1- 500k sp gelsin zaten aldığın gibi 0 gap süper gidersin ,
2- 300 vea 500 silk alcaksın
3- Gmye rüşvet verceksin banlamaması için xD
4- Mesela adamların 5 lw guildi var kim bu kdr para basıo bizede sölesinlerde bizde basalım xD

EmmaW

xQ-Qx demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
4- Mesela adamların 5 lw guildi var kim bu kdr para basıo bizede sölesinlerde bizde basalım xD
o şeref yoksunu xia nın arkadaşı o adam 33lvl 50k hp si var guilldi 5lvl üzerinde eski gm setlerinden var

EmmaW. demiş ki:
xQ-Qx demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
o şeref yoksunu xia nın arkadaşı o adam 33lvl 50k hp si var guilldi 5lvl üzerinde eski gm setlerinden var
Xianın çok *** var ama sende cocuk olsaydın senide gm yapsalardı büyüklerinden dayak yeme korkusundan ' ** korkusundan ' böle şeyler yaptırırdın :oldie: :dance: 8) :lol:

PhonyKing.

Öğretiyorum
off off şu dershane okul olmasaydı başlardım . 80 Lv glavye çarım vardı . 72+7 ile akıyodum ne güzel :D zorda olsa kasardık ama şans :D

GM nerden biliyor yardımcı program kullandığınınızı yakalanıyormusunuz yoksa ? makara:

80 capta elle 70e kadar kastık yav internet cafelerde süründük :D hele o yeti görevi yokmuydu ne kadar uğraştırmıştı.elle edummu görevlerini flaan yapıyoduk.70 olduk 80 lvl geldi bide öğrendikki bot diye bişi varmış :D ilk aldığımızda ne uğraşmıştık bee ah o eski günler :D ama elle ister 5x olsun kasmam isterse 30x:D

Jaws3r demiş ki:
GM nerden biliyor yardımcı program kullandığınınızı yakalanıyormusunuz yoksa ? makara:
nerden bilicek serverda 20 kişi var onları izlemek pekte eziyet olmaz herhalde at trace arkasına git :D

Yukarı Alt