hayirli satislar valla baslicak olsam hic kacirmam kacirilmicak char cunku bence bu fiyata sp o kadar eder ya sadece silki saymiyorum bile :D

krdş sana aynı serverde bowcu verebilrim satsan ztn en az 500 silk alırsın :wink1: bu gün satılğıa cıkardım özel mesajdan chardan ssler atıyım :)
edit : ö.m atamıyorum :S 20 mesaj olması gerek diyor ö.mden msn adresini bırakırsan ssleri yollarım :P

Advance

Janizaro demiş ki:
serverdan ayrılıyor diye bildiğim kadarıyla ona wipte 74 lwl penguenlı rakunlu clocklu 150m lı char teklıf edıyorum geri çeviriyor 8) :lol:
"ÜCRET AYNI SERVER'DE 300 SİLKTİR YANİ 17TL FALAN TEŞEKKÜRLER HERKEZE "
serverdan ayrılıyosa neden aynı serverda 300 silke satıyor?

Advance

Janizaro demiş ki:
yaw asıl sen anlamıyorsun 8) :lol: adam diyorki 17 tl 300 sılk satılıktır diyor adam wip e geçecek oyuzden
senin anladığın çok belli oluyor
"ÜCRET AYNI SERVER'DE 300 SİLKTİR YANİ 17TL FALAN TEŞEKKÜRLER HERKEZE "
bu cümleden anlayışın buysa yazık..

Geldmi şimdi hepsine açıklı getireyim ;

Charın ucuz olmasının nedeni ben bu charı swsro2'de charla takas ettim fakat hiç içime sinmedi charı dağıttım dün aksam oyunda olanlar varsa ful global attım neyse,herkez biliyordu 1.5b gold oldugunu ama chara bı gırdım chardan 1.5b gold alınmıs 100m para bırakılmış nasıl oldu anlamadım silk'te harcanmış.

Neyse satış devam etmektedir fakat birkaç özellik eksilmiştir

charda 900k sp vardır fiyat aynı serverde 300 silk kesin alıcılar o.m atsınlar ben hangi chara silk çekiceklerini soyleyeyim silk geldiği gibi charı verir şifresini değiltirirsiniz gerisine karışmam.8)

Server
Takımı
Fenerbahce
Guathemacım Charından Durduk Yere Paramı Gidiyor Silk Mi Harcanıyor Tmm Senin Charın Soyulmasına Sayılı Gun Var Benimde Aynen Böle Basıma Geldi ZbeeDy Adlı Charım Gitti 2 bil Para 100 Silk 76 sos +5 Bow 9 Dg Sos İtemler Gitti Hemen Pc De Keylogger ( Şifre Calma Programı ) Var Mı ? Diye Bakalım

Başlat/Çalıştır/cmd Yaz Enter Bas/Cıkan Ekrana net user Yaz Alta Support Sağ Tarafdada Help Asistant Yazıyorsa Pc Keylogger Var Eeer Varsa Bana Pm At Silelim Yada Benim Paylastığım Konuya Göz At Derim

Yukarı Alt