1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Zoo Tycoon 1

1. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
  2. Dampyre

Dampyre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Nedir ne değildir anlat bakalım :lol:

3. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    heralde bi hayvanat bahçesi kurma simulasyonu :lol: istek üzerine açtım :lol:

4. BuGRaS

BuGRaS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ps
    ya zoo indirdim ben ama yüklme başlamadan media hatası veriyo yardım edermisin hacım Embarassed

5. Mephistopheles

Mephistopheles Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Merhaba!Ben batuhan genc bir erkegim dunyanın en m
    zamanında az oynamamısıtm bu oyunu yaklasık 3-4 yıl önce felan bütün gün oynuodum ingilizce sart bu oyunu oynayabilmek icin.

6. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    rar. ları baştan çıkarıp tekrar yüklemeyi dene Wink

7. BuGRaS

BuGRaS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ps
    yok hacım olmuyo ya kapadım baştan bastım çıktı setup ona da bastım yükleme başlamadan bi dosya bulunamadı diyo Crying or Very sad

8. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yanlış indirmiş olmalısın... partlardan bi tanesi yarıda kesilmiş olmalı. sen bi boyutları kontrol et hepsi aynımı. tabi sonuncusu değişik olursa bi sorun olmaz ama sonuncu hariç diğerlerinin aynı olması gerekiyo..

9. BuGRaS

BuGRaS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ps
    5 party kadar hepsi 97.657 KB ama 6 cı party 86.275 KB normal mi sence

10. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    sorun olmaması lazım :S

11. HosenberG

HosenberG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben bu oyunu beceremedim dinazorlara falan elektrikli kafes yapıyom sora hayvanlar mutsuz oluyo
    bidaha hayvan olusturamıyom Evil or Very Mad

12. SonSAHNE

SonSAHNE Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Bi kaç bilgi :lol:

Oyunda üç temel oyun modu var. İlki 17 değişik görevden oluşan sizi zorlayacak “campaign” modu. ikincisi “challenge” mod. Adından da anlaşılacağı gibi sizi mücadeleye sokacak bir oyun modu. Bu moda belli bir zaman dilimi içerisinde sizden istenilen para miktarına ulaşmanız tarzı zorlayıcı ve bir o kadarda eğlenceli kriterler bulunuyor. Sonuncusu ve belki de en zevkli mod “sandbox” modu. Zaten bu mod bütün Tycoon severlerin oynamayı en çok sevdiği moddur. Sınırsız para. Bir göreviniz yok. İstediğiniz ve hayallerinizdeki hayvanat bahçesini kurmanız için hiçbir engel yok.

Oyun sizi en fazla (o da “campaign” moda) 10 saat makine başında tutabilir. Bu 10 saatte yapacağınız tek şey hayvanlarınızı, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi memnun tutarak para kazanmak. Fakat yapımcılar zaten bu oyunu oyun delileri için değil biraz aile ve çocukları düşünerek yapmışlar. Grafikler ve oyunda kullanılan renkler daha canlı ve daha çekici hale gelmiş. En ufak bir kasvet yok ve en tehlikeli hayvanlar bile oldukça şirin görünüyorlar. Ayrıca oyunun 3 boyutlu hazırlanması bu oyunu oynayan küçük yaştaki çocuklar için çok güzel bir avantaj sunuyor. Herhangi bir çalışanın veya müşterinizin gözünden parkı dolaşmanız mümkün oluyor. “Hayvanat bahçem yukardan güzelde bir de içerden bakayım” diyen arkadaşlarımızın isteğini karşılayan bir şey bu. Ayrıca 3 boyut teknolojisi sayesinde her şey daha bir hareketli olmuş. Ailelerin bu oyunu çocukları için tercih etmelerinin sebebi de bu canlılık olsa gerek. Dışarı çıkıp hayvanat bahçesine veya derslerde herhangi bir hayvanla ilgili bilgi almadan önce çocukları bu oyun karşısında hayvanlarla ilgili ön eğitim alabilir. Bu da oyunun eğitici ve öğretici yönünü gösteriyor. Hatta yapımcıların oyun içerisine koyduğu (ki bu özellikle daha önce de bir çok oyunda karşılaşmıştık) “fotoğraf çekme” özelliği ile kendi parklarının veya hayvanlarının fotoğraflarını çekerek internet ortamında arkadaşları ile paylaşmalarını sağlamış. Unutmadan söyleyeyim bu “fotoğraf çekme” özelliği sadece zevk için değil bazı görevlerinizi de oluşturabiliyor. Örneğin parkınızda bulunan bir çitanın hareket halindeki fotoğrafını çekmek sizin bir göreviniz oluyor.