1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

''Zlatan'ı ben ikna ettim!''

1. Buzzz

Buzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Zlatan'ın Inter'den Samuel Eto'o'nın da içinde bulunduğu bir takasla Barcelona'ya transferinin gündemde olduğu zamanda "Ibra" ile konuştuğunu söyleyen Henrik Larsson 2004 yılında İskoçya'nın ünlü takımı Celtic'den ayrıldıktan sonra Barca'ya katılmış ve biri 2 asist yaparak yıldızlaştığı takımına Şampiyonlar Ligi kupasını getirdiği muhteşem final maçını ve 2 La Liga şampiyonluğunu da kapsayan başarılarla dolu 2 yıl geçirmişti.

38 yaşındaki İsveçli oyuncu, Ibrahimovic'in kendine Katalan kulübü hakkında soru sorduğunda tereddüt etmeden oraya gitmekten asla pişman olmayacağını söylediğini belirtti.

El Mundo Deportivo'ya konuşan yılların tecrübesi "Ona 'Eğer Barcelona'ya gitme şansın varsa bunu kullan. Çünkü Barca dünyanın en iyi kulübü ve bu karardan asla pişmanlık duymazsın' dedim. Zlatan şu anda iyi bir iş çıkarıyor ve ayrıca ben Barca taraftarlarının da teknik olarak üst düzeyde bir oyuncu olduğundan dolayı onu çok seveceklerini düşünüyorum" açıklamasını yaptı.

Vatandaşının fiziksel olarak da güçlü olduğunu belirten Larsson "Açıkçası Zlatan'da bir santrforun barındırması gereken tüm özellikler mevcut" şeklinde konuştu.

2. sweetCHIEF

sweetCHIEF   globalmod playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Hayır Zlatanı Bn ikna ettimm :dance: :P