1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Zico'dan veda sinyali

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Zico'dan veda sinyali
    Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Brezilyalı teknik direktör Arthur Zico, sarı-lacivertli kulüpte kalmasının zor olduğunu açıkladı.
    Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, UEFA'nın resmi internet sitesinde futbolseverlerin kendisine yönelttiği sorulara yanıt verdi.
    Sarı-lacivertli kulüpte kalmasının zor olduğunu ifade eden Brezilyalı teknik adam, ekibiyle ilgili yaptığı görüşmelerin olumsuz geçtiğini açıkladı.
    Zico, "Kalmamın çok zor olacağını düşünüyorum. Şu ana kadarki görüşmeler çok iyi geçmedi. Teknik ekibim hakkında bazı soru işaretleri var. Ayrıca görüşmelerin sözleşmemin bitimine yalnızca 15 gün kala başlaması da beni üzdü. Burada geçirdiğim iki sezonun ardından daha fazla süreyi hak ettiğimi düşünüyorum" diye konuştu.

"YAPTIKLARIMIZDAN GURUR DUYUYORUM"

Zico geride bıraktığımız sezonla ilgili bir soruya da, "Sezona başlarken sakatlıklar ve Şampiyonlar Ligi ön elemeleri yüzünden bazı sorunlar yaşadık. İlk haftalarda çok puan kaybettik ve bu bize sene sonunda pahalıya patladı. Ayrıca sezonun en önemli zamanında ayağı kırılan Roberto Carlos'un yokluğunu çok hissettik. Appiah sezon boyunca neredeyse hiç oynamadı. Ancak bu sezon yaptıklarımızdan gurur duyuyorum. Galatasaray'a kaybetmenin utanılacak bir yanı yok" yanıtını verdi.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE OLMAK AYRICALIKTI"

Fenerbahçe ile birlikte Şampiyonlar Ligi'nde yer almanın kendisi için bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Brezilyalı teknik adam, taraftarlarla ilgili olarak da "Bazen kontrolden çıksa da Türkiye'deki taraftarların tutkusunu her zaman iyi anılarla hatırlayacağım" dedi.
    Zico ayrıca "Fenerbahçe'ye bana Avrupa'da çalışma imkanı verdiği için minnettarım. Kulüp için yaptıklarımdan mutluyum. Bu anlayışla hala iyi şeyler yapabilirler" diye konuştu.
    Brezilyalı teknik adam, sarı-lacivertli kulübe transferlerle ilgili rapor verdiğini ancak kimin alınacağını bilmediğini de sözlerine ekledi.

2. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Daha yeni gelmişti yaf. Nereye gidiyor hemen. Gayet mükemmel bir teknik adam.

3. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    İnş. kalır kalması kendisi içinde Fenerbahçe içinde en iyisi olacak

4. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Evet Ya bence En iyisi Bu

5. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    öyle diyosunuz ama adam iyi yanlız takıma sözünü geçiremiyor yoksa teknik adamlığına diyicek yok bence takımda zicoyu takanda yok

6. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    2 kere kadro dışı kalsında bak sonra istiyos takmasın hocanın elinde her zmn futbolcudan fazla koz vardır ama yonetimin kimi desteklediğide onemli yonetim futbolcuları savunursa hoca soz dinletemez bence takımın durumu iyi ama ufak takımlara karşı rahvet var çok

7. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Zico ile anlaşma sağlandı artık Buradan devam.