1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Zeytinli Rock Festivali 2014

1. Nina Ricci

Nina Ricci   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Türkiye'de konaklamalı rock festivalleri tarihinde özel yere sahip olan Zeytinli Rock Festivali, 29-31 Ağustos tarihleri arasında Zeytinli Dalyan Sahili'nde yeniden hayat buluyor.

Türkiye'de konaklamalı rock festivalleri tarihinde özel yere sahip olan Zeytinli Rock Festivali, yeniden hayat buluyor. Eğlence sektörünün genç ve dinamik temsilcisi Arpej Yapım, Edremit Belediyesi'nin de desteğiyle müzikseverleri 29-30-31 Ağustos tarihlerinde Zeytinli Dalyan sahilinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Bu seneki grupları aşağıdaki görselden görebilirsiniz gerçekten çok iyi gruplar var ve bilet fiyatları çok uygun

Bilet almak isteyenler aşağıdaki linkten alabilirler

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/86 ... TURKIYE/tr

2. CherryBrandy

CherryBrandy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ayın 11'inde Akçay'dayım. Kısmetse festivalde de orada olmaya çalışacağım. Kalıp kalmayacağım kesin olmadığından bilet almak istemiyorum şimdiden. Kalırsa eğer konser boyunca oralarda olacağım. :)

3. Mr. Mojo Risin'

Mr. Mojo Risin'   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bi bitmedi şöyle saçma sapan müzik festivalleri. Buna gideceğinize 16-17'sinde Burgazada'da progresif müzik festivaline gelip ücretsiz kaliteli müziğinizi dinleyin, yapmayın, etmeyin. Oradaki 21 sanatçı-grup arasında izlemeye değer en fazla 5 isim var.

4. Nina Ricci

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj Mr. Mojo Risin' rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Neden saçma olsun ? Önemli olan 3-5 önemli grup olması değil insanlar oraya eğlenmek için kafa dağıtmak için gidiyor bu gayet normal birşey ve sana göre en fazla 5 isim olabilir başkasına göre daha fazladır ki bana göre öyle.Kaldı ki bu fiyatlara ordaki yüksek ün kazanmış grupların bir tanesini bile güzel bir mekanda dinleyemezsin.

5. Crusade

Crusade Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisliği
    Bende geçen sene küçükkuyudayken görmüştüm ancak tam otel çıkış günümüze denk gelmişti kalamadım.Merak ediyorum :)

6. Nina Ricci

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Buyur gel hacım :beer: :headbang: