biz yürüyüş dedik arada koşanlar oldu ama önemli değil önemli olan hangi amaç için toplanmış olmamız
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yuruyus işi boş hepsi can sıkıntısını götürmek için gitti eldoradoda ole yaptılar tam akreplerin orda yürürken a.q uruchi tarım basın dedi bide baktık kimse yok :mrgreen:

evrenimsin demiş ki:
yuruyus işi boş hepsi can sıkıntısını götürmek için gitti eldoradoda ole yaptılar tam akreplerin orda yürürken ** uruchi tarım basın dedi bide baktık kimse yok :mrgreen:
:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

evrenimsin demiş ki:
yuruyus işi boş hepsi can sıkıntısını götürmek için gitti eldoradoda ole yaptılar tam akreplerin orda yürürken ** uruchi tarım basın dedi bide baktık kimse yok :mrgreen:
Normaldir bence :mrgreen: ama yapılmaması gerken birşey

yaf beni nie çaırmadınıs war_king noldu ben oyuna basladım beni academiden atmıssın küstüm saa kahvekeyfi

hp en cok az geldi benm suanda 61 lvl de 10916 var 62 olunca 11k olcak 67 de bilemem artık ustunde blue yokm u

evrenimsin demiş ki:
hahahaheehehehohohoh
koptum hacım yauf :mrgreen:

bocekcik demiş ki:
hp en cok az geldi benm suanda 61 lvl de 10916 var 62 olunca 11k olcak 67 de bilemem artık ustunde blue yokm u
biz bunlara halk arasında hybırd veya ezik diyoruz kahvekeyfi

Adamın üstünde belliki hiç blue yok full str her gördüğünüze ezik veya hybird dersenizsroda char kalmaz bide bn ilk defa str hybird duydum mantık

herkes silahını cıkarsın saygı durusu ehehue :mrgreen:

bu arada str agırlıklı hybrid harbi ezık ama 7/1 veya full int 80 lvlde farm olayı bıttıkten sonra gösterıyo kedını snow shıeld saolsun Razz

Yukarı Alt