1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Zentia Online Rehber

1. Leekage

Leekage Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ZenTia Online Rehberi

WebSitesi
    Zentia Online

Zentia Online - Official Trailer

Kayıt;

Karakter Sınıfları
    DARK REVERANT : Heal ve debuff yapma özelliğine sahip bu sınıf. Hayalet summonlayarak dps yapmaya çalışı bunlar, Casper yok heyecan yapmayın. Sadece healer değil ama bu özelliğinden altından kalkabilir gerektiği zamanlarda. Talisman olarak zil kullanıyorlar.

STORMLORD :Fazlaca alan büyüsü(aoe) bulunan bir sınıf. Defansı çok düşük ve dps sınıf olarak dikkat çekiyor. Ancak forumlarda gördüğüm kadarıyla dpsinin azlığından şikayet ediyordu insanlar o yüzden bilemiyorum tam. Yıldırım, şimşek vesaire güçler kullanıyor bunlar adından anlaşılacağı gibi. Talisman olarak ayna kullanıyorlar aynı zamanda.

MASTER SUMMONER : Tam dengeli bir sınıf. Defansı var dps i var ama hiç biri tam ölçüde çok iyi değil. Yanına yaratık summonlar ve düşük de olsa heal özelliğine sahip. Divination Tube denen olayı talisman olarak kullanıyorlar. Tüpçü mü? Ne tüpçüsü? Tüpçü ne arar la bazarda?

RAKSHA WARRIOR :Off-tank bir sınıf tam. Ama canı çok yüksek. Fazla dpsi yok ama solo için yine iyi diyorlar. Dps i çok yüksek değil ama en azından dayanıklı. Talisman olarak scroll kullanıyorlar.

VAJRA GUARDIAN :Oyunun tankı. İlginçtir Raksha Warriorlar'ın canı daha fazla bu meretlerden. Ancak aggro çekmek için çok daha fazla skilleri var. Steles kullanıyorlar talisman olarak. Bildiğin tank lan bu. AAAAA kikiki AAAA

BLADE WARDEN :Bunlarda melee dpsler. Tam solo sınıfı. Dpsleri iyi, canları da idare eder. Kılıç, balta, çekiç, top, tüfek, torba...abarttık ama tüm melee silahları kullanıyorlar. Talisman olarak ne kullandıklarını hatırlamıyorum biri hatırlatsın bana.

FIRE MAGE :Bildiğin fire mage bu da. Ateş büyüleriyle dehşet saçan güzel dpsi olan ama bilindiği üzere defansta tırtlayan sınıftır mage. Tahminimce pve de çok iyiler, özellikle dungeonlarda. Talismanları Gourd. Cehennemden çıkan çılgın Türk yeah!

DIVINE ENCHANTER :Ana healer sınıfı. Dps i en düşük diye bir söylenti var, doğaldır takmayın kafanızı, hoppidi hoppidi heal var lan daha ne istiyosun! Tanrı summonlıyormuş bunlar. Bilemedim ne summonıymış bu böyle, kendiniz oynayıp çözün artık. Talismanı bilinmiyor. Bilen gelip kulağıma söylesin

Oyundan Ss'ler

Download;
    GamersLifeLine/Zentia

AtomicGamer/Zentia

GamerShell/Zentia

OnrRpg/Zentia

MmoSite/Zentia

*

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015