Aylık Level kasımı yaptığım chara büğün sahibi sun bow çıkarttı popdan..Banada +5 basması blueelri basması kaldı..Herif 4 gümde 2 k silk çekti chara daha öncede 750 silk yüklemiştin onlada ben denemiştim çıkmamıştı ama sonuçta bugün mutlu sona ulaşıldı stadlar kötü çünkü serverde stone yok wind 3 sıkıntısı var kısa zamanda düzeltecem :)

Ps:Sahibi daha çocuk pek anlamıyo + basmakdan bluee basmaktan Hatta bugün 1k silk şifresini bile bana yükletti yapamadım sen yükle dedi :) Bende dürüst bi kişilik olarak o 1k silki yükleyiverdim.
Ps:Char 0 gap 92 %50 bu güne (5 ay) kadar 6k küsür sillk çekilmiş :)

vay vay vay xD ugurcugum taktiklerim işe yaradımı yoksa palavramıydı onlar :P

ErdiDemiral demiş ki:

anlamadım ? neden +6 +7 yapmadın mı demek istiyon..coming soon daha 2 3 saat oldu çıkalı be bismillah..

PowerInMe demiş ki:
Omg:D Paranın gözü kör olsun^^

Ps:Tebrikler

aynen vallaha adamda para bol..90+5 bowu vardı ben basıverdiydim +6 zorladı yok ettim dedi bana +6 bow yapıver dedi çekti 500m gold hemen 90+6 ayarladım :)
para olunca herşey oluyo

TillDoomsDAY demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:

anlamadım ? neden +6 +7 yapmadın mı demek istiyon..coming soon daha 2 3 saat oldu çıkalı be bismillah..
Hayır olm yanlış anladın :D dediğim benim verdiğim taktiklerlemi düştü bu sun bow ? xD

ErdiDemiral demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:

Hayır olm yanlış anladın :D dediğim benim verdiğim taktiklerlemi düştü bu sun bow ? xD
Erdi bizede söylesene taktikleri xD

Erdi bizede söylesene taktikleri xD

Ahh be gülüm ben yoktumki charda adam oynadı ama ben sana ilk ssi gösterem.Senin sunlarla aynı hizada maddesine uyuyo..

İnsan bir şeyi kafaya koyacak bol parasıda olacak yapılamayacak hiç birşey yok...Silkroadada bu böyle yapacak bişey yok :)

ps:şeytan diyo charın gizlisini öğren charı çal senin olsun :) ama daha önceki kastıgım hiç kimseye böyle bişey yapmadım bu günden sonrada yapmam :) '' Defol şeytan ömbür taraf için daha bi antlaşmam var'''... pray: pray: pray: pray:

Yukarı Alt