arkadaşlar 1 hafta kadar botu sorunsuz bir biçimde kullandım ama dun yazı kutusunda notice tarafından:SRODB.de BOT has discovered an error (Object ID = 0) , please teleport aganin order to fix it yazıyor.

oyundayken return çektım,botu silip tekrar kurdum, bottan defalarca girip çıktım ama hala aynı sorunka karşılaştım.
bot buffları basıyor 1. skili kullanıyo sonra normal dalıyo oto atack flnda eklı deil 1. skile ne koyarsan sadece onu kullanıyor.

bilen arkadaşlar yardım edebilirlerse süper olur. bu sorun bi kaç arkadaşada oldu ama cvp verilmedi o yüzden dikkat çekmesi için yeni başlıkta gonderıyorum.

ibooo41 demiş ki:
arkadaşlar 1 hafta kadar botu sorunsuz bir biçimde kullandım ama dun yazı kutusunda notice tarafından:SRODB.de BOT has discovered an error (Object ID = 0) , please teleport aganin order to fix it yazıyor.

oyundayken return çektım,botu silip tekrar kurdum, bottan defalarca girip çıktım ama hala aynı sorunka karşılaştım.
bot buffları basıyor 1. skili kullanıyo sonra normal dalıyo oto atack flnda eklı deil 1. skile ne koyarsan sadece onu kullanıyor.

bilen arkadaşlar yardım edebilirlerse süper olur. bu sorun bi kaç arkadaşada oldu ama cvp verilmedi o yüzden dikkat çekmesi için yeni başlıkta gonderıyorum.

bu hata bendede oldu ne yapar san yap düzelmez bot la charın arasında bi bağlantı olmuyo charı görüyo ama hp mp düştügünde bot görmüyor bu yüzden bu hatayı veriyor.

yani ya çarı sil at ya botla kasma mı dıyosun ?
bu lagdan ikiside zor . hiç mi çıkar yolu yok ya :S

bende de çalışmıyodu bi süre sonra çalışmaya başladı sil at demiyom sana bot charla bağlantı kuramıyo o yüzden o hatayı veriyo

lord-demon demiş ki:
bende de çalışmıyodu bi süre sonra çalışmaya başladı sil at demiyom sana bot charla bağlantı kuramıyo o yüzden o hatayı veriyo

cok tşk ettim ilgilendiğin için . sonuç oalrak bizim yapabilecek bir şeyimiz yokmuş bizde4 bekleriz o zmn .

PASTIRMA demiş ki:
ibo galiba botta id pw yeriyle alakalı id pw ni yaz olucak galiba :thumbsup:
Ps:oynamıyosan parayaı bana ver :mrgreen:
enes yazıyom ztn ıd pw oyundan bırı ışınlan bı kaç kere olur dedı bana öle olmuştu ışınlandım geçtrı dedı en az 50 kere fn ışınlandım hem return çektım hem ışınlandım yıne bişi olmadı. artık yenı çözümlere açığız bekleyelım demon bekle dedı belkı olur.

ayrıca para bende kalıyo kocum :D

hacı sana bi akıL wericem Carında pet warsa peti cıkar bankaya k0y koydukdan sonra cık cardan db bot ayarLarını we herseini sil tekrar kur oLacakdıR :detective:

pet olsa yapcam oyundan biri bahsettide pet yok dıye hiç ilgilenmedım saolasın bunu bı denıcem

ama aşama aşama anlatsan ?
peti koyuyoz kasaya
oyundan çıkıyoz
sadece botun oynun deil botun bilgilerini siliyoz hepsini botu tekrar yukleyıp oyna girince oluyo ?

pet yok ama pet alcak para var merak etme :D

hacı ßæk smdı botun KLosorde isimLeri war carının adı neyse onLarı siLiyorsun sonra botuda siLiyorsun tekrardan kuruy0sun db botu sonra oLacakdır ^^

emcemc demiş ki:
hacı ßæk smdı botun KLosorde isimLeri war carının adı neyse onLarı siLiyorsun sonra botuda siLiyorsun tekrardan kuruy0sun db botu sonra oLacakdır ^^

eminmisin oldugna çünkü bot bozuldugunda herkes bi çözüm söledi hepsni yaptım:

-oyundayken ışınlan return scrrol fln çek dediler en az 50 kere dw-hotan-jangan-semer-cos dolaştım
-botu silip tekrar yükledim
-oynu tamamen bilgisayardan sildim sonra yükledim sonra botu tekrar yükledim olmadı
-en son petle dene diler onu denicem oyun açılırsa.

lord-demon kardeşime sordum ondada aynısı olmuş ama bi zmn sonra çalışmaya başlamış. çarla bot arasında bi uyuşmazlık mı ne oluyo bot çarı gormuyo aynı ID de yenı çar açıyom çalışıyo . :S:S

farklı fikirlere açığız

Pet varsa üstünde onu aç ver rtun bas.Muhtemelen vardır eger yoksa bilmiyorum aynı problemi bnde yasadım.Üstünde Pet varsa basmalısın sorun kalmayacaktır.

meraba arkadaslar. Bende bot çalışıyordu sabah sımdı çarı görmüyor denedım herşeyi görmüyor ya! sildim oyunu botu bastan kurdum, petimi bankaya koydum Loaderda No dc eng patch işaretledim redicet işaretledim denedm yanı herseyi sadece redicet ve no dc de ısaretledım gırdım olmuyo. çarı görmüyor ışınlandım kac kere yine görmedi. Yarım edın lütfen cok fena sinrlerim bozuldu.. !!

Yukarı Alt