Dünyanın birçok ülkesindeki genelevlerden çekilen fotoğraflar bir Alman dergisinde yayınlandı. Odalardaki ortak temanın kırmızı olması en dikkat çekici özelliğiydi.

Nedense gördüğüm tvlerde sanırsam p.grafik programlar var :D Kadının her yeri açılmış falan filan ama odalar fena değil

ankara bendtderesi yada karaköy genelevlerinin fotolarını yayınlasaydılar acaba rezilmi olurduk:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
norveç'e veya isveç'e gidelim hacım alayı blonde upuzun bacaklar 34 beden kalçalar wuhuuuuuuuuuuuuuuu couper'e de bilet al üçümüz gidelim 2 tur yapsak yeter beee :D

extraloob demiş ki:
norveç'e veya isveç'e gidelim hacım alayı blonde upuzun bacaklar 34 beden kalçalar wuhuuuuuuuuuuuuuuu couper'e de bilet al üçümüz gidelim 2 tur yapsak yeter beee :D
Tamam tamam dedim ya bu hafta coşçam nasılsa diye orda harcarız artık :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahahahahaa walla bak peşin söyleyeyim oraya inince kavga çıkmasın uçaktan bu adam iner hatunların peşine düşer ya bana uyarsınız ya da siz virane bi barda beni beklersiniz bana uyarsanız çok hatun kaldırırız o bar bizim bu otel sizin takılırız blonde diyorum bro 34 beden kalçalar diyorum uuuuuuuu yok yok siteyi satar gideriz biz havaiden fotoları atarız basına :D

xantiyi düşünsene charları bırakmış hepsi pert yerde yatıyor almış hatunları kollarına start walk script yapıyor ahahahaaa :D :D :P

extraloob demiş ki:
ahahahahaa walla bak peşin söyleyeyim oraya inince kavga çıkmasın uçaktan bu adam iner hatunların peşine düşer ya bana uyarsınız ya da siz virane bi barda beni beklersiniz bana uyarsanız çok hatun kaldırırız o bar bizim bu otel sizin takılırız blonde diyorum bro 34 beden kalçalar diyorum uuuuuuuu yok yok siteyi satar gideriz biz havaiden fotoları atarız basına :D

xantiyi düşünsene charları bırakmış hepsi pert yerde yatıyor almış hatunları kollarına start walk script yapıyor ahahahaaa :D :D :P
Script ayarı dediğin , gidilecek noktadır. Radius kasma alanı çapıdır. Skiller de atak şeklidir.
Scriptimiz Norveç & İsveç. Radius , barlar , oteller. Skillere gelince... Unknown :D

Xanti zaten geçen gün honor buff charları açıyordu ondan medet umma. Charların isimleri ;
MuazzezErsoy , SedaSayan , ZekiMuren , BulentErsoy falandı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Prada

Dur önce norveç isveç takılacaksak boy ortalamamız çok önemli.. En kısası 1.80 karıların ahahaha bende boy yuksek godfatherinda yüksek Pol 1.80 in altındaysan memleketi değiştirelim olmazsa ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CoupeR demiş ki:
Dur önce norveç isveç takılacaksak boy ortalamamız çok önemli.. En kısası 1.80 karıların ahahaha bende boy yuksek godfatherinda yüksek Pol 1.80 in altındaysan memleketi değiştirelim olmazsa ^^
ehehehe hacım fena yakalamışsın ama polda da saçlar prim yapar hacım rastaları taktımı uuuuu 2 uzun bir normal döktürürüz varya hoş sağ omzumda ki şeytan tüyü hepimize yeter ben bağlarım zati ingilizcede full fix sorumu çakarım do you like group sex honey if you dont accepting fcuk off :twisted: :mrgreen: :santa:

CoupeR demiş ki:
2.00 ın üstünde :mrgreen:

Yukarı Alt