Arkadaş 2 sene önce horozon biri bunun açıklamasını yaptı :)

''Ben karışmam arkadaş ben işimi yapar çekilirim kenara'' :mrgreen: :mrgreen:

aha da foruma sosyolajı bulaşdı :lol:
yakında forumda felsefi bir akım başlatmaya kalkanlar olursa şaşırmayalım :mrgreen:

yumurta tavuktan cıkar

Yumurtadan tavuk cıkmaaz cıvcıv cıkar :lol: :lol: :lol: hem o cıvcıv erkekde olabılır yanı buyuyunce horoz :lol:

wark1nq demiş ki:
Arkadaş 2 sene önce horozon biri bunun açıklamasını yaptı :)

''Ben karışmam arkadaş ben işimi yapar çekilirim kenara'' :mrgreen: :mrgreen:
,,

bende işimi yapar çekilirim :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

ALLAH KALDIRAMAYACAĞI KADAR BÜYÜK TAŞ YARATABİLİRMİ al sana paradox incele incele dur bu ona 1000 bsar

Jigsaw

Aileden
cufcuf1907 demiş ki:
ALLAH KALDIRAMAYACAĞI KADAR BÜYÜK TAŞ YARATABİLİRMİ al sana paradox incele incele dur bu ona 1000 bsar
Pranga Forumlarında mı takılıyorsun ordaki konulardan biriydi bu. Nerden duydun bunu?

Jigsaw

Aileden
Tanrı kendinin kaldıramayacağı güçte bir taş yaratabilir. Ama o taşı da kaldırabilir. Çelişkili ama ana ifade de çelişkili.

Tanrının gücü <Sonsuz>
Taşın ağırlığı kaldıramayacağı kadar olması için <Sonsuz> +1 olmalıdır bu da sonsuzla aynı olduğundan yukarıda söylediğim cevap çıkar.

İyi eğlenceler.. Cool

cufcuf1907 demiş ki:
Bunu ateistler sorar hep bu sorunun hiç bi mantıgı yoktur Allah gözle görulurmez ona dokunamazsın onu hissedersin aynı hislerin gibidir soyut ve pozitiftir her zaman Allah ol der olur emreder bu saçma soruyu soran ya ateisttir ya arkadan çalısıyodur.

Yukarı Alt