Arkadaşlar özellikle dikkatimi çekti.Youtube da herhangi bir video nun arkasında çalan müziğin ismini bulamadığınız zaman çok uğraşmamanız için böyle bir topic açmak istedim.Bu kısayoldan youtube daki videolarla arkalarında çalan mp3 leri ayırmak için kullandığım bir yol.Altta maddeler halinde açıklayacağım.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Sabit Olursa Çok Sevinirim...
Yorumlarınızı Esirgemeyin

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
youtube videosunu alıp mp3 e convert etmek aslında basit bir fikir lakin herkesin bilmeyeceğini varsayarsak güzel bir topic olmuş ellerine sağlık hatta bunu şöyle de açıklayabilirsin her türlü uzantıyı bu programla convert edebilirsiniz diyebilirsin tek youtube yerine ne programlar var her türlü uzantıyı convert edebilen Razz :lolmuch:

valla bende bi müzik için 2-3 hafta önce videoyu youtube'den indirmiştim daha sonra video dönüştürücü program indirip uygun formata dönüştürdükten sonra enson videodan ses ayırma programıyla şarkıyı almış oldum ama senin taktik daha kolay teşekkürler güzel bilgi extraokk

Takımı
Besiktas
Bu Kadar Olmaz Yaa Aynı Konuyu Uğraştım Ben Açtım Bir yorum Bile Olmadı 1-2 Günede Sildiler Hiç Emeğe Saygı Yok Hiç... Evil or Very Mad

Takımı
Besiktas
Ve Arkadaş Konusuna Alıntı Bile Yazmamış...

kardeş Youtube Converter Die Bi Program Var Bende Avi olarak alıyoum youtubeden video ile birlikte buna gerek yoq youtubedeki müziğin linkini orda yazıyorum en falza 1 dk ya çekiyo

Yukarı Alt