YouTube Jacker 4
YouTube video paylaşım sitesine girmek için kullanabileceğiniz bu küçük ve tamamen ücretsiz olan yazılım ile hiçbir proxy sitesine uğramadan yada hiçbir proxy yazılımı kullanmadan YouTube'a girebilirsiniz. Bir yama olarak adlandırılabilecek bu yazılım ile Windows klasörünüz içerisindeki Hosts dosyasına YouTube ip adresleri otomatik olarak ekleniyor ve YouTube'a başka hiçbir işlem yapmadan normal bir internet sitesi açar gibi girebiliyorsunuz.

Yamayı kurduktan sonra internet tarayıcınızın tüm geçmiş ve çerez dosyalarını temizleyip siteyi açmaya çalışın. Sorun devam ediyorsa DNS ayarlarınızı OpenDNS sunucularına yönlendirin.

Önemli! YouTube Jacker, Windows Vista ve Windows 7'de denenmiştir ve sorun çıkarmadan siteye erişilebilmektedir.

Mopneet

Teşeşkkürler hacım. Gına geldi artık şu hatadan. Umarım işe yarar. ^^

Vistada dns değiştirenler için... Ağ Bağdaştırıcısı için sorun çöz e tıkladıktan sonra bekleyin... Ağ Bağdaştırıcısını sıfırlama seçeneği gelince tıklayın

Majestic demiş ki:
El Verano demiş ki:
Opennnn dns. :p Her yola giderrrrrr! :dance:
- 208 67 222 222
- 208 67 220 220
Her yol var zati türk insanında hacım isteyen böylede her yola gider engelleyemezsin içinde varsa pcyi öylede kullanır böylede anlatabildim mi xP
Tabi anlıyorum senide,böylesi daha kullanışlı.:wink1:
Yer yoluu açarrrrr! :mrgreen:

Derken; istediğin siteye sorunsuz bağlana biliyorsun.Başka anlam çıkarılamaz zaten..lol

Dns Ayarları Nedir?
DNS(Domain Name System-Alan İsim Sistemi) dağıtık ve hiyerarşik bir İnternet dizin sistemidir. DNS çogunlukla domain (alan) isimlerini IP adreslerine çözümlemek ve İnternet üzerindeki e-posta iletimini kontrol etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Dns Ayarları Nasıl Değiştirilir?
:arrow: Masaüstünde Başlat'a tıkllayın, Ağ Bağlantılarım'a sağ tık yapıp özelliklere girin.

:arrow: Açılacak olan pencerede İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) yazan yeri bulun ve çift tıklayın.
:arrow: Final kısmında ise resimdeki gibi gerekli değişiklikleri yapın.
Preferred DNS Server: 208.67.222.222
Alternate DNS Server: 208.67.220.220

- Resim Silinmiş.
:arrow: Bilgisayarınızı kapatıp açın.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Majestic demiş ki:
El Verano demiş ki:
Derken; istediğin siteye sorunsuz bağlana biliyorsun.Başka anlam çıkarılamaz zaten..lol
Hayır türk milletinin aklı aşağıdan çalıştığı için neden direk istediğin siteye girebiliyorsun mantığına bağlıyorsun? Sonuçta youtube'da yasaklı bir site benimde paylaşımım bu yönde olmuş.Bana akıl oyunu oynama işine bak dostum. :wink1:
Anlayış tarzına hayran kaldım.Konuya mesaj atmam hataydı.Üzgünüm..

Youtube Jacker 4
http://rapidshare.com/files/266762715/Jacker4.rar
Yasaklı Site Erişim Rehberi Video
http://rapidshare.com/files/139133647/Yasakl__305__Site_Acma_Video_Anlat__305_m.rar
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _​
yasak_yok (youtubeye giremeyen kalmasin)

Download:
http://www.sordum.com/download/yasak_yok.rar
Kullanimi:
1.Öncelikle tüm browser (tarayici) pencerelerini kapatin
2.indirdiginiz yasak_yok.exe ye cift tiklatin
3. son olarak islemin basari ile tamamlandigina dair asagidaki mesaja ok deyin

Program: hicbir sistem dosyasina yazmaz , hosts dosyasini ellemez , sadece otomatik olarak 2 adet DNS degistirir , sadece youtube degil yasakli tüm sitelere girebilirsiniz
Test edilen isletim sistemleri (uyumluluk):
Xp (her dilde)
Vista (her dilde)
Windows 7 (her dilde)
Alıntı:Pcnet

Bro Yanlıs Olmus Sanki

Senin Verdigin
208.67.222.222
208.67.222.220

Böyle Olması Lazım Çalışması İçin

208.67.222.222
208.67.220.220