Lordu Kestik Sunlu Birisi aLdi.. Bende Zerki Doldurdum İsy'a geldim Lord Partysiyle Neyse Karakoramdan iceri girdim herkes icerde bi yer tutmus bende yetilere gideyim dedim remainsin orda isy cikti bi adim attim onumdeydi baskasina verecek hali yoktu 58 k'yla :headbang: :thumbsup: :beer: :muck:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Titus Pullo demiş ki:
allah nasip ederse en kısa zamanda bende kesicem (: Lakin bot çalışmıyor 2 gündür kasamıyorum.
hacım bu normal bizde keşke tek atsada oyun bot bozuk olsa :mrgreen: bi yandan VIP tede pek kişi yok öylede pek bir anlamı kalmıyor. :curtain:

_Alone_ demiş ki:
Titus Pullo demiş ki:
allah nasip ederse en kısa zamanda bende kesicem (: Lakin bot çalışmıyor 2 gündür kasamıyorum.
hacım bu normal bizde keşke tek atsada oyun bot bozuk olsa :mrgreen: bi yandan VIP tede pek kişi yok öylede pek bir anlamı kalmıyor. :curtain:
vallahi insan adrenalin arıyor ama yok VIPde. Hep tek atmanın tadı çıkmıyor. Server zati boş :mrgreen: :beer:

EfnuR

Öğretiyorum
Tek atmaya razıyım abi :D süper oluyo ayrıca benimde bot bozuk bi bilsem vip serverda mp hp falanda basmıyo Bu arada ben HanzO :D

hacim bişey sorcam skill bardaki 2.ve3. skiller yeni skıller değilmii media pk danmı öle gözüküyor onlar yoksa private servera yeni skıller eklendimi ? :S acil anıt pls... :S

Titus Pullo demiş ki:
mp ve hp i yere at tekrar geri al çalışıyo o zmnda. Benim bot attack yapmıyo deli olcam :S
skilleri silk veya en baştaki skill i silip dene bakalım..Neyse konu kaynamasın devamını dilerim..

Saolun BeyLer ..

blackrain demiş ki:
hacim bişey sorcam skill bardaki 2.ve3. skiller yeni skıller değilmii media pk danmı öle gözüküyor onlar yoksa private servera yeni skıller eklendimi ? :S acil anıt pls... :S
O Skillerin Hepsi 70'e Kadar Ama Media.pk2'den Edit Oldugu İcin 80-90 Skillerinin Resimlerini Koymuslar Hep Ayni Resimleri Gorup Sıkılmayalım Diye :beer: Ama Herseyi Ayni Oyunda Skill Atış Biçimi Felan Sadece Resimleri Değişik :headbang: :thumbsup:

Titus Pullo demiş ki:
mp ve hp i yere at tekrar geri al çalışıyo o zmnda. Benim bot attack yapmıyo deli olcam :S
Böyle botun bugları var bazı yerlerde çalışmmamazlık yapıyo
yada
sen buf skillerinin levelini artırmışsındır ama botta ayarlamamışsındır ondan dalmıyodur. iyice bi kontrol et titus.

Yukarı Alt