- Resim Silinmiş.

Yabancılar Türklerden o kadar bıkmış ki bir TRSro kurulmasını yada ip ban atılmasını istiyorlar... Yanlış anlamayın onlar da sütten çıkmış ak kaşık değil ancak anlayamadığım bir sebepten Türkler daha çok göze batıyor. :(

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
belgther demiş ki:
önce tuvalet kagidi kullanmayi ögrensin onlar.
+1923

bu adamlara medeniyeti getiren biziz.(bkz haçlı savaşları) Ama bunlar nankörlük yapıyorlar

Titus Pullo demiş ki:
Boş boş öter anca bu embesiller. Bırakın varsın konuşsun.

Ps: Bu oyunu çekip çeviren türkler!
kesinlikle doğru

heryerde var böyle şeyler. 10 yaşında internet cafeye gidip sro oynayıp gelen geçene küfreden çocuklar sanıyorlar bizi (99% öyle zaten türkiye sro oyuncuları :mrgreen: )

Cryolite demiş ki:
heryerde var böyle şeyler. 10 yaşında internet cafeye gidip sro oynayıp gelen geçene küfreden çocuklar sanıyorlar bizi (99% öyle zaten türkiye sro oyuncuları :mrgreen: )

Bir kere bir yabancıya çıkıştım senin söylediklerinin aynısını söyledim. Adam oralı olmadı aynen şöyle dedi:
-Ne olmuş yani? Bizim ülkede (Hollandalı'ydı galiba) 7-8 yaşında çocuklar ingilizce biliyor ve kimseye küfür etmiyor.
Bende kızdım
-Senin ülkendeki eğitimle benimki bir mi? dedim(demez olaydım 8) )
Karşımdaki bu sefer "geri kalmışlar,ilkeller" demeye başladı. Ben de pm'i kapattım. Ama sonra da üzüldüm. Biz daha kendi çocuklarımızı eğitemiyoruz. Bırak 10'u 14 yaşındakiler bile ingilizce bilmiyor. Sadece ingilizceyle kalsa iyi güzel ahlak da öğretemiyoruz
Ayrıca boşverin avrupalıları onlar kendilerinden olmayan herkese tepeden bakar

Ya terbiye aileden gelir avrupalı aile yapılarınıda biliyoruz.Kısa ve öz herzaman heryerde türkler kıskanılıyor çünkü yönetimi altına aldığımız tüm topraklara adaleti,hoşgörüyü,eşitliği biz getirmişiz onlar sömürmüş.Örnek verelim kuzey ırak ıraktaki halk devletine sahip çıkmadı kendi içlerinde abd yandaşlarıyla ülkelerini sattılar şu an ırakta doğan çocukların babaları belli değil.Hindistan ve endonezyada meydana gelen Tsunami miyi ele alalım türkler yardım için koştular abd ne kadar yalanlasada binlerce yetimi kaçırarak organlarını kendi halklarına verdiler 3-5 çabuplucu yazmış herkezin eli var herkez doğruyu yazmaz takmıyacaksın gülüp geçeceksin bizi eleştireceklerine kendi ahlaklarını geliştirsinler

belgther demiş ki:
önce tuvalet kagidi kullanmayi ögrensin onlar.

hocam tuvalet kagıdını bırak bunun ataları sokaga pisliyordu afedersin.
alaturka tuvaleti bizden gördüler haçlı savaşları sırasında.
sarayların etrafına bir şerit çizerlerdi eskiden..ve oraya her gün afedersiniz pisliklerini atarlardı..oradan geçerken boka bulanmamak için ise topuklu ayakkabılar üretildi.
ama şimdi bunu herhangi bi kadına sorun..hiçbiri bilmez topuklunun ne amaçla üretildigini :)

ingilterede ya da fransada ismini hatırlayamadıgım bir palas var..
içinde 500 den fazla odası vardır o palasın fakat 1 tane bile tuvalet yoktur içinde..

bu birdi.ikincisi...

lafla peynir gemisi yürümez..bu adamlar istedikleri kadar ötsün ben bunları 90 oldugumda teker teker 2h im ile ezerim..yetmedi mi ? allaha şükür ingilizcem iyi..lafları yapıştırıp bi güzel adamı yerin dibine göçertirim globalde.. egom da tavan yapar..

üçüncüsü..farzedelim sanal alemden Türkler hakkında atıp tutan bu el ogulları hollandalı ya da alaman ergenler..bunlar oyunda sövdükleri Türkleri gerçek hayatta görseler can havli ile arkalarına bakmadan kaçarlar..bunların amaç bu zaten..bizi sinirlendirip germek..

bir sürü yabancı arkadaşım var oynadıgım serverlarda..çogunun msn i bile var..
bizim böyle olmadıgımızı, suçluların, o 5k pls diyip yarım yamalak ingilizceleriyle ana avrat girişen minik bebeler oldugunu biliyorlar..

RoyalFlush

Bilgiliyim
Bırakın konuşsunlar...Biz kendimizi biliyoruz.İyimizide biliyoruz kötümüzüde biliyoruz.Siz rahat olun,elbet öğrenecekler bizleri.O kuş beyinleri alırmı bilmem ama öğrenecekler...

Derler ya;
"Ağzı olan konuşuyor" diye.Aynen o hesap bunlarınki...

Yorum yapan herkese teşekkürler. Herkesin ve benim de dediğim gibi onları ciddiye almayınız.

Adamların söyledikleride haklılık payı var. Geçen gün biri kendini kasmamı istedi, vaktim olmadğını söyledim. O zaman 30k para ver dedi. "Sana niye para verecekmişim" dedim. Başladı sövmeye. Yaşı da öyle 13-14 değilmiş, 21 miş söylediğine göre. Böyle çok örnekler var.

Yukarı Alt