1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yorumsuz

1. TheOne

TheOne Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ingilizcem kendime kadar olduğu için tam çeviremedim k b

2. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Problemli link. Biz göremeyiz verdiğin linki^^

3. TheOne

TheOne Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir dk ss koycam

4. chaosmaster

chaosmaster Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dur ben çevireyim.

Türkler hakkında 10 iyi şey:
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

Ötekiside diyor ki:
    Sana katılıyorum.Şimdi 10 kötü şey:
    Bunları bilirsiniz artık ama ibret olsun diye çevirecem.
    1.en meşhur küfür. :lol: (smile koyduğuma bakmayın)
    2.10k plz :evil:
    3.free taxi
    4-5 i boşverin her zamanki şey.
    6.ks
    7.scammer
    8.botter
    9.kimse onları anlamıyor.(Elin Almanıyla,İngiliziyle vs vs'reyle Türkçe konuşursan böyle olur.)
    10.spammer
    11.Herkesi deli ediyorlar.
    vs vs
    Yani anlıcağınız 13- yaştakiler yüzünden gene tüm Türklere suç yüklendi.(zeka yaşı olarak 13-)

Türkleri böyle dolandırıcı,hileci,küfürbaz olarak tanıtanları Allah bildiği gibi yapsın... :oldie:
    Bu arada isro forumuna üye olan birisi şunlara işin aslını anlatabilir mi?

5. TheOne

TheOne Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar bizi bile rahatsız ediyor ki ama sanki elin gavurları farklı oyuın onların dilinde olduğu8 için en üç kağıtçı onlar bizim türkler bira<z saf kalıyor

6. merto.s

merto.s Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dj / Producer

işte böyle dalga geçilior bizle :thumbsup:

7. ottomanethem

ottomanethem Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya İlla Onlarla Onların Dilleryle Mi Konuşacağız Elin İngilizinin Dili Dünyada Fazla Kullanılıyo Diye Biz Mi Onların Dillerini Ögrenecegiz Benim Çok Güzel İngilizcem Yok Derdimi Az Çok Anlatacak Kadar Az Buçuk Birşeyler Biliyorum Peki Bi Serverda Yüzlerce Türk Var Neden Bunlar Bizimle Anlaşabilmek İçin bizim Dilimizde Bir Kaç Kelime Bilmiyorlar Bi Partide Biri Hi yazınca herkez Hi yazar Hola Yazınca Herkez Hola Yazar vs vs Bi Türk Klana Slm-S.a Yazdıgı Zaman Hemen Pls Speak Englısh cevabı Gelir Ben Onların Diline Saygı Gösteriyorum Benim Dilimi Dünya Çapında Bilen Yok Neden Onlarla Onların Dilinde Konuşayım??
    2. Mesele Para Dilenme Mevzusu Bizimkiler Hiç degilse Para Dileniyor Kaç Kez Kasıldıgım Yere 1 lvl Çarla Gelip Yere Peçe Atıp Maymunu Dolduran Sonra Maymunun Toplıyamadığı İtemleri Toplayan Yabancı Gördüm Bizimkiler Gene İnsaflı 10 k Verebilirmisin Diyor .Ben 4 Yıldır Sro Oynuyorum Elle Çar Kasıp Farm Bitiren Biri Görmedim Gören Varsa Haber Wersin.Önceleri Botumda Ks Kapalıydı Herkezde Açık Olunca Ben Kasamıyorum Serverın Tek Amelesi Bizmiyiz Tek Türkler Mi Ks Yi Kapıyacak?Serverlarda Birsürü Türk Düşmanı Biliyordum Kale Savaşları Geldi Türkler Kardeşlik Duygusu İle Birleşip Kalelere El Koydular Bu Türk Düşmanları Bin Yıllık Türk Gibi Türk Dostu Oldular Kısacası 3-5 Çapulcu Türklere Laf Attı Die Biz Böyleyiz Degil Beni Biri Soyacaksa Türk Soysun Beni Biri Sinir Edecekse Türk Olsun Beni Biri Dolandıracaksa Gene Türk Olsun Biraz Sinirlenirsemde Paramın Bi Kardeşime Gittmesi Daha İyi.Biz Böyleyiz Bizi Böyle Kabul Etmelerine Gerek Yok Biz Bize Yeteriz

8. Rane

Rane Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci Bea
    Haklısın kardeşim.Bak normalde ben de bu tarzda davrananlara karşıydım.Dediğin gibi party'de biri hi veya hola dediği zaman hi veya hola deriz.Ama biz slm veya S.a deyince, dediğin gibi speak english cevabı geliyor.Ama benim tasvif etmediğim konu, türklerin dilenmesi.5k-10k ne demektir bu ya? o kadar millete dil dökene kadar gitse 15-20 yaratık kesse daha fazlasını çıkartacak.Ben anlamıyorum bu dilenme özentisi nerden geliyor.

Bu arada Atatürk'e katılmadığım bir husus var.Türk milleti çalışkandır diyor; hani Türk milletinin çalışkanlığı?Diğer konularda bilemem ama sırf sro için bikaç şey söylenebilir.Türk milleti zekidir diyor; hani zekilik milletten para dilenerek para kasmak mı zekilik oluyor?Son diyeceğim yazık bu gençliğe, yazık bu milletin geleceğine!!!!

9. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Ben bi aralar Türk olduğumu saklar oldum böyleleri yüzünden... Ama kendimi öyle tanıttım yabancılarla öyle kaynaştım ki global atıp Türk'lere söverken (without Pol) yazdırcak duruma getirdim onları. Ama yetmedi bana. Onlarca global attım. Sizin gördükleriniz çalışmayan , ing. bilmeyen , 13-15 yaşlarındaki çocuklar , Türkiye'de böyle dedim. Bir süre küfürler sustu. Türkçe globallerle Türk'leri uyardım. Yapmayın dedim... Küfür yedim...
    Elin yabancısı - çoğunun tabiriyle ´´gevur´´ beni anladı , milletimi , vatanımı korumama saygı duydu. Bizimkilerde sağolsunlar sana mı sorcaz ......................... diyerek katkıda bulundular...
    Sonra çıkıp yabancı guilde gittiğinde satıcı , hain oluyosun. Uzun lafın kısası biz Türk'lere yaranılmaz. Ben bunu anladım bunu bilirim.

10. ottomanethem

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

heheheh kendini fazla kaptırmışsın dostum farkında isen ne ülke feth ediyoruz ne vatana millete katkı sağlıyacak birşeyler yapıyoruz burda oyun oynuyoruz peçede kaybedersin kaleyi kaybedersin oyun bu yenmek de var yenilmekde hep sen yeneceksin die de bir kural yok.Atatürk'ün meşur sözüne katılmamanada bi örnek veriyim türk milletinin çalışkanlıgını zekiligini sana anlatmaya çalışıyım:

Ben 2 yıl bi otomotiv firmasının servisinde çalıştım servis müdürü almanyada Volkswagen fabrikasında gurbetçi olarak çalışmış kendi diliyle bana anlatmışdı almanyada adam takımları eksik olsun özel takımı olmasın işi yapmaz takımların gelmesini bekler canım vatanımın insanı o işi zamanında yetiştirebilmek için öğlen yemeğine gitmez imkansızı başarırlar karşılık beklemeden avrupada adamlar mesaiye kalmaz iş saatleri bellidir saati bitince paydos eder biz gece 1 lere kadar çalıştıgımız günleri hatırlıyorum benim halkımın köylüsü ne yün yataklarda yatar nede sofrasında 3 çeşit yemek yer genede vatan saolsun derler.Karamsar olmayı hiç sevmem çanakkale savaşında 1 saate geçeriz dedikleri boğazı 1 yıl geçirmedik.Bi laf vardır "olur olur dersen olmazlar olmaz olmaz dersen olurlar" Çalışkanlık oyunda belli olmaz herşeyi gerçek hayatla karıştırmayın burda oyun oynuyoruz

Ya sen niye Türklüğünü saklıyorsun ki bırak oyunla vatan kurtarmayı aynı sanan yabancı guilde gidince sana hayin diyenler utansın.Güle deseler kötü kokuyorsun sen pissin ne yazar gül güldür hayinlere inat herzaman güzel kokar

11. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi

Bana kalırsa tamamen yanlış düşünüyorsun.Ülke fethetmediğimiz doğru ancak bize küfür eden "noobs" vs. diyen yabancılara kendimizi tanıtmayı,aslında bildikleri gibi olmadığımızı anlatmaya çalışıyoruz.Başarılı oluyoruz veya olmuyoruz konu o değil ama en azından seninde dediğin gibi çalışıyoruz :wink1: Bu bile vatanımıza,milletimize ufakta olsa bir hizmettir :wink1:

12. ottomanethem

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  13. merto.s

merto.s Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dj / Producer
    Bize Sövenler Bizdendir de... Bize Sövdürenler Bizden Değildir...