yaaa takıldığın şeye bak.Orda önemli olan çarın ismini göremiyoz sen mi sildin

ya yanlış şeye dikkat ediyosnz bide boşna çene yapıosnz bak orda charın ismi gözükmüor bence onu kastedior (eğer kendi sansürlemediyse)

1mFuX demiş ki:
ya yanlış şeye dikkat ediyosnz bide boşna çene yapıosnz bak orda charın ismi gözükmüor bence onu kastedior (eğer kendi sansürlemediyse)
dikkat edilmesi gereken yeri kendisi belirtmiş (ltp) diye.

jamespotter demiş ki:
1mFuX demiş ki:
dikkat edilmesi gereken yeri kendisi belirtmiş (ltp) diye.
bnce yinede başka birşey vardır ... böyle basit birşey paylaşmak biraz gereksiz olr çünkü.. :roll:

bekir13 demiş ki:
whanque demiş ki:
cokmu komik bilader yanlış açamazmı ?
Bu ss lerde komikleri paylasilmadigi ilk defa senden ogendim tskkrler makara: :lol:
hahaha cok komiksin ? bro actıgın konuya bak ya kafayımı üşüttün allah aşkına bu resme ne yorum atıcaz bi yorumlara bak sora konuş..

Mopneet

Benim asıl dikkatimi çeken neden isim yazmadığı oldu. ^^

resime zoom yapilip tekrar eklenilmistir ordaki ltp yi sadece hangi alana dikkat cekilmesi gerektigini gostermesi icin yazmistim anlamadigim su (e) tusuna bastigimda o charin adi cikmadi basen baska charlarinda cikmiyor ilk bakista belli olur sanmistim bazi ark. dikkatini isim cekti bazilarininkini ltp (isim kesinlikle ben silmedim ss side ben aldim) ozur dilerim zoom lanmis resmi biraz gec ekledigim icin gec olmustu uniye gitmem lazimdi sabah o konuda anlayisinizi bekliyorum thx for everyone who wrote comments

Yukarı Alt