1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yorick Mori

1. Nervous

Nervous Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar şu YGS bitsin. Direk Yorick ile Pentakill veya diğer skinini alacağım. Ama daha hiç oynamadım. Turnuvalarda da pek tercih edilmiyor yani ben görmüyorum. Late gamede vs. nasıl bir şampiyondur . Aranızda varsa bilgisi olan beni aydınlatabilir mi? :D

2. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorick benim main heromdur,pentakill yorick tercihim diğer skini pek beğenmiyorum 2sinide aldım ama en çok pentakilli kullanıyorum. Yorick early game ve late gamede işi bilen adam için her şeyi yapabilecek bir karakter. team fightlarda ultisiyle adci tekrar fighta dahil etmesi çok etkili oluyor late gamede. early gamede cs kasarken soloda adama hayaletlerle sürekli rahatsız ediyorsun ve rahatça kasılırsın. yorick oynamayı bilmeden oynayıp "bune arkadaş ya hiç güzel hero değil" diyenlerde çıkacaktır,ama sen onlara pek aldırma. do you remember yorick mori?

3. seskes

seskes   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    yorick oyunda ki sağlam herolardan, top da yoricki pek counterlayacak bir hero yok, e tabi biraz team fightda etkisi düşüyor oyun late game ulaştıkça gücü de paralel düşüyor fakat iyi herodur hoşdur oynaması deli zevklidir

4. Nervous

Nervous Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bu mesaj Windy rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Ben şunu düşünüyordum latede tamamen tank kastığın için 0 damage oluyorsun. Oyüzden biraz sıkıntılı ^^
    Ama teşekkür ediyorum alıp deniyeceğim.

Eyvallah bro yorum için.

5. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamamen tank kasmak zorunda değilsin, çıkacağın belli başlı itemlarla dmg kazanabilirsin.

6. seskes

seskes   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    yorick atak kassanda late de hertürlü tabiri caizse sıçan bi hero, dikkat ederseniz turnuvalarda hiç bir zaman yorick tercih edilmez. ama lanedeki üstünlüğü tartışılmaz