1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yönetim degisti anlayış değişmedi, çok yazık

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. nukenobar

nukenobar Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlk basta konumu silen kisi kim bilmiyorum ama interpol diye tahmin ediyorum tony Montana'ya yardımlarından dolayı teşekkürler

Bu site para verilerek alındı ve bize buyuk vaatler sundun leetnock ve ekibi ama ilk olarak moderator kadrosunu adam akıllı secmelisin. Neden mı? Buna benzer bır çok şey gordum ama gördüğüm son seyden itibaren kahrolası hiyerarşi anlayışı değişmemiş , hiyerarşiye karsı değilim ama bu hiyerarşi bile degil kendini tatmin etme egosu.

Elite silkroad bölümünde bır arkadas rockstars guildi acmış ünlüde bır guildmis söylediğine göre, sonra konuya interpol geldik sozleri o kadar guzeldiki ibretlikti demiski türkçemizi düzgün kullanalım sonra adam duzeltmiş sonra konuyu sakız gibi uzatmış , o.m. Atsana a be adam kime boy gösteriyorsun , tabi bu gibi adamlar bır Balta'ya sap olamamış asosyal insanların tekidir diye tahmin ediyorum cunku sonra diğer modlar girmiş devam etmiş,

Yok efendim gene elite sro bölümden bır ornek ; Dam bugün acilicak diye duyum almış gene sert tavır ve konu kilit bunlar taze olduğu için verdim bunun gibi daha bır suru var, ya bu tavrı değiştirin modlarinizla konusun , ya onları değiştirin yada üye kaybedin. Site degisimine sevinmiştim ama yeni modlar yüzünden eskisini özlüyorum

2. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın

3. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 gündür yokum neler olmuş, bakalım bi..

4. Tubifex

Tubifex Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi
    yeni modlar çok kasıyorlar kendilerini. ama eski yönetime göre genede iyi bence

5. SirGLooMy

SirGLooMy Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    öncelikle forum kurallarını açıp okursanız çok net bir şekilde kuralları anlarsınız
    forum da sade bir türkçe kullanmak zorundasınız aksi takdirde konunuz editlenecektir
    bir ikinci konu sabit bir başlık varsa bütün haberler o konu altından verilmek zorundadır onun dışında açılan topicler kilitlenir
    başka bir sorunuz var mı ?

6. djfko

djfko Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    gerekli uyarılar yapıldı ve yapılıyor.en kısa zamanda herşey yerine oturacak.lütfen anlayış göstermenizi istiyorum.herhangi bir problem olduğunda yetkililere pm atarak durumu bildirin gereken yapılacaktır emin olun.
    hiyerarşi sorunu benimde gözüme ilişti.uyarılarınızı ve tavsiyelerinizi değerlendireceğim :thumbsup:

7. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Görüyoruz yetkilileri dünkü bebeler gelmiş artistlik yapıyor konularda senden bahsetmiyorum yanlış anlama seni tanımıyorum bile.

8. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim klavyem ingilizce, ingilizce kullanmak zorundayim her actigim topic kilitlenecek mi ?Oyleyse durmayalim forumda.

9. Fundamental

Fundamental Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Öyle deme dünya üzerindeki hiç bir varlık eski yönetimdeki bazı insan(?)lardan daha kötü olamaz -.-
    Bu arada yanlış anlaşılmasın ben yeni moderatörleri seviyorum :D

10. SirGLooMy

SirGLooMy Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tabiki hayır bizim karşı olduğumuz konu msn de yazışıyorlarmış gibi gelip forumda topic açılması

11. xcorelli

xcorelli Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm anladim siz k=q l=L gibi harflerden bahsediyorsunuz.

12. SameyanZeva

SameyanZeva Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    biz kendi aramızda konuştuk Sayın nukenobar, sizin ve ya başkasının haklı olduğu tabi ki durumlar var sadece bu konu hakkında konuşmuyorum ama merak etmeyin daha iyi olabilmek için elimizden geleni yapacağız. ve moderatör arkadaşlarımızın söylediği gibi o tür konular düzenlenecektir, olduğu gibi bırakamayız kurallara uymayan hiçbir mesajı. mesajınız biraz sert, ben uzun süredir değişik değişik üyeliklerle bu forumda bulundum fakat emin olun şuan ki anlayış eski anlayıştan iyidir. çünkü gelişir insanlar gelecekle beraber. teşekkürler.

13. Kivi

Kivi Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen konuşmalarınıza dikkat edin ne kadarda olsa o bebe dediğin adam bizim ünvanımızı tanıyor :!:

ayrıca her insan hata yapabilir önemli olan hatasını anlamak ve telafi etmektir :muck:

14. nukenobar

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu açtıktan sonra siteye bir süre girmedim ki oluşan konuyu görmek istedim :coffee:

Şu an tek tanıdığım moderatör Tony Montana'dır sadece bir kez konuşma şansım oldu ama ilk konuşmamızda bana yardımcı oldu. Moderatörlüğü ben size öğretmiycem tabi ki, ama fazla sertsiniz. Moderatörseniz güleryüzlü olucaksın a be adam. Diyelim tabiri caizse bir denyo çıktı forumda herkese sert konuşmalar yapıyor asıyor kesiyor küfretmeden sövüyor. Ne mi yapıcaksınız ? Eskiden olduğu gibi kavgaya girmiyeceksiniz. (Bunlar olması gerekenler) Örnek cevaplar: Hayır dostum bu forumda böyle konuşamayız biraz daha yavaş lütfen :) ceza vermek istemiyorum lütfen yapma dostum :muck: ve ya ülkücüyseniz ; kardeş lütfen böyle şeyler yapma :) canımın için bidanem ne diyorsun öyle hiç sana yakışmıyor kurallara aykırı :)

Siz ne yapıyorsunuz ? hemen kavgaya. Bu forumda her yaştan insan var moderatör olunca yaşınızda büyümüyor :!!&%&! ve ya gerçek dünyada asosyal olup, bir baltaya sap olamayıp, ve bu sert davranışınızdan dolayı tek kalmış olabilirsiniz ama bunun acısını burda çıkartmayın, bunun için başka güzel yerler var 8O

15. nukenobar

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güncel bir konu

16. Galliport

Galliport Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    PC Donanım
    Ne demişler;tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.Modlar olarak üyelere biraz daha güzel dille anlatmaya çalışın,sizleri daha çok dikkate alacaklardır.Sert tavır takınmanın alemi yok burası devlet dairesi değil,bu forumu dengede tutacak olan sizlersiniz.

17. Kivi

Kivi Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız beyfendi :)

18. Baris Chn

Baris Chn Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum yeni mod.lar biraz fazla kasıyorlar..

19. djfko

djfko Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Level atlamak için

20. Baris Chn

Baris Chn Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siz level atlayacaksınız diyede sitenin üye kaybetmesine sebep olunuyor.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.