bugün partynin görevleri için Jupiter Temple yoluna düştük.Earth ve Yuno'dan sonra Jupiter'i de hakladık ve Jupiter'in bana çok güzel bir hediyesi oldu nese:
Ekibimiz

---JUPITER---

Veeeeeee.Jupiter'den gelen hediyem :P

Sonunda bunların nerden dustugunu ogrendim tsk ederm sw de bi eleman 4 drop yaptı ondan baska bilen yok :)
Bu arada Tebrikler :)

oguzdinho demiş ki:
Sonunda bunların nerden dustugunu ogrendim tsk ederm sw de bi eleman 4 drop yaptı ondan baska bilen yok :)
Bu arada Tebrikler :)
oo biz o kadar uğraşalım power silah almak için şimdi bir patch gelsin uniquelerden takır tukur düşsün silkroadı oynamamın son haddindeyim yakın zamanda bırakıcam silkroada 5 basar bir sürü oyun çıktı artık bırakıcam summer2:

ps:bu arada tebrikler :cry:

Tebrik ederim Uğurcuum, bu itemi +7 yapıp kırınca direk Legend+5 olduğu hakkında bi bilgi edinmiştim. Değerlendirmelisin :)

TillDoomsDAY demiş ki:
Leiche demiş ki:
Tebrik ederim Uğurcuum, bu itemi +7 yapıp kırınca direk Legend+5 olduğu hakkında bi bilgi edinmiştim. Değerlendirmelisin :)
o bilgiyi yanlış edinmişsin.+7 kırdığında legend +0 oluyor.:twisted:
Aksine bilgi doğru, Egypt B İtem +5 olarak veriyor dene göreceksin. :) Egypt A Legend + 0 veriyor sen onu biliyorsun bence. :)

Leiche demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
Leiche demiş ki:
Aksine bilgi doğru, Egypt B İtem +5 olarak veriyor dene göreceksin. :) Egypt A Legend + 0 veriyor sen onu biliyorsun bence. :)
tamam da bu sword egy b değil ki A 8O egy B hakkında bilgim yok senin söylediğin şekil olabilir.

ugur bizde suan görevi yapıyoruz da pt baskanı ilk aldı yuno's tear i biz simdi ne yapamamız gerekiyor ?

Leiche demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
Leiche demiş ki:
Egypt B =+3 verir. Egypt A=+0 daral:

Tengri demiş ki:
ugur bizde suan görevi yapıyoruz da pt baskanı ilk aldı yuno's tear i biz simdi ne yapamamız gerekiyor ?
Earthtan sonra ortadaki mobları kesiyosunuz,bi tane kapı açılıyor ordan devam edip mobları kestikten sonra 1 npc ve Yuno'nun olduğu oda gelecek önünüze.Teleport olup o odaya girince Yuno kesiceksiniz sonra yine devam edip moblardan sonra Jupiter'in teleport noktasına geliceksiniz.
Yuno's Tear görevini tamamlandığı gibi verin,diğer görevleri alın.Çıkmadan önce Jupiter'i keser onun da expini alabilirsiniz.

Yukarı Alt