- Resim Silinmiş.
Orta Amerika’yı vuran Agatha tropikal fırtınasının yol açtığı seller ve toprak kaymalarında ölü sayısının 142’ye çıktığı bildirildi.
Guatemala'nın başkenti olan Guatemala City'de de şiddetli yağışlar bir caddenin ortasının tamamen göçmesine yol açtı. Göçüğün ardından geride devasa bir çukur kaldı. Yetkililer bu göçüğün sebebinin araştırıldığını açıkladılar.
Yetkililer, binlerce kişinin evsiz kaldığı tropikal fırtınada onlarca kişinin halen kayıp olduğunu da söyledi.
Yolların kapanması ve köprülerin yıkılması yüzünden mahsur kalanlara ulaşma çalışmaları sürerken, fırtınadan en çok etkilenen ülke olan Guantemala’da daha önce 108 olarak açıklanan ölü sayısı 118’e yükseldi. Ülkede, toplam 110 bin kişinin tahliye edildiği de belirtildi.
Binlerce kişinin evlerini terk etmek durumunda kaldığı Honduras’ta da ölü sayısı 15’e yükselirken, meteoroloji uzmanları ülkede yağmurun 3 gün daha etkili olacağını bildirdi.
El Salvador’da ise 179 toprak kayması meydana geldiği, 9 kişinin hayatını kaybettiği, 11 bin kişinin tahliye edildiği duyuruldu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Gazetelerde bile çıktı bende onların yalancısıyım.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Gazete okuyun az, hep internet hep internet nereye kadar :lol:

Fahmlugat demiş ki:
Toxicated demiş ki:
bende gazetelerde gördüğüm haber üzerine topic açtım zaten :oldie:
ama arkadaşlar anlamak istemiyorsa bu benim sorunum değil :popcorn:
Ya tamam arkadaşım sen haberi paylaşmışsın görevini yapmışsın bizim inanıp inanmamamız bize kalmış sen neden karışıyosun ona ? daral:

SouthWind demiş ki:
Fahmlugat demiş ki:
Toxicated demiş ki:
bende gazetelerde gördüğüm haber üzerine topic açtım zaten :oldie:
ama arkadaşlar anlamak istemiyorsa bu benim sorunum değil :popcorn:
Ya tamam arkadaşım sen haberi paylaşmışsın görevini yapmışsın bizim inanıp inanmamamız bize kalmış sen neden karışıyosun ona ? daral:
cevap vermeye yada polemiğe gerek yok.

Dün mü ne gördüm NTV de akşam haberlerinde cıktı hatta resim değil videoluydu.Gerçek yani bu olay. 8O

Yukarı Alt