kardeş bu ocean ne uykucu adam ya sabahtan beri yemediği küfür kalmadı adam hala uyuyo mq ya bu ne be insanı deli eder bunlar :D

meteorfal1 demiş ki:
kardeş bu ocean ne uykucu adam ya sabahtan beri yemediği küfür kalmadı adam hala uyuyo mq ya bu ne be insanı deli eder bunlar :D
kardesım emın ol kı sen onun kadar calıssan pc basında sızarsın adam ı bıraz rahat bırakın yaw ...

__Thieves__ demiş ki:
meteorfal1 demiş ki:
kardesım emın ol kı sen onun kadar calıssan pc basında sızarsın adam ı bıraz rahat bırakın yaw ...

aynen katiliyorum oda insan

10 dk falan Chatte takildim

Shetana Bile Chatte Kafayi yemek üzere adam renkli yazmayin dedikçe ;

Büyük yazmayin dedikçe millet tersini yapiyor..

birde ocean üzerindeki baskiyi düşün

ve bu ocean senin gibi 10 yaşinda değil

onunda gitmek zorunda olduğu bir işi var..

insanlari işine geldiği şekilde yargilayamazsın..

Az rahat bırakında adam işini yapsin

Tmm yapsında barı bellı bı tarıh versın resmen oynuolar anasını satım yok aksam acılcak yok 5 saat sonra bı bellı tarıh ver bızde ona gore bekleyelım onunda bası sısmesın bızımde :D

BangBros

Buralıyım
haso42 demiş ki:
Tmm yapsında barı bellı bı tarıh versın resmen oynuolar anasını satım yok aksam acılcak yok 5 saat sonra bı bellı tarıh ver bızde ona gore bekleyelım onunda bası sısmesın bızımde :D
Belli bir tarih veremez tam test bitti açıcak bir bug veya bir hata bulup onu düzeltiyor ve tekrar test ediyor ondan sonra biraz dinlenmye çekiliyor ve böyle zman geçyior

Yukarı Alt