beyler bugu açıklasa ne olcak sanki kendini kahraman zanneden kendini bilmezler hemen video çeker gönderir ne güzel skill bug vardı FF yapacaktım çarı

105 cave de olanlar için sp önemli deil ama daha düşük lwl ler için ne kadar önemliydi skill bug

kahramanlık yapmayın kimse size madalya vermez

Lrd

rank8
mani demiş ki:
beyler bugu açıklasa ne olcak sanki kendini kahraman zanneden kendini bilmezler hemen video çeker gönderir ne güzel skill bug vardı FF yapacaktım çarı

105 cave de olanlar için sp önemli deil ama daha düşük lwl ler için ne kadar önemliydi skill bug

kahramanlık yapmayın kimse size madalya vermez
bu memlekette dahi çok dostum napalım daral:

GNR

rank8
bence bug degil şans :) ndn herkes kafayı takmıs bu kdr bug olduguna anlamadım hani adam +8 +9 bassa okey +5 pre plus ile bazen şans tuttumu akıyor

GNR demiş ki:
bence bug degil şans :) ndn herkes kafayı takmıs bu kdr bug olduguna anlamadım hani adam +8 +9 bassa okey +5 pre plus ile bazen şans tuttumu akıyor
25 elixir 5 adet +5 normal diyorsun yani :D sende basda görelim be dostum :D benimki gibi arka arkaya successleri göster :D

adam zaten bu işte prof olmuş sizin akıl vermenize ihtiyacı yoktur, bilir o ne zaman basıp ne zaman basmıyacağını :D :D

ps: tebrikler hacım zoru başarmışsın :)

Bencede plusdan kaynaklanıyor lucky dressde varsa normaldir çünkü lucky dressle zaman zaman böyle şans geliyor.

Yukarı Alt