Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
O zaman bazı yerleri iyice düşünerek yazarsan, ne tartışmaya zemin hazırlamış olursun. Ne de gecenin bir vakti canın sıkılmış olur.

MetalMilitia demiş ki:
Ve Kayra arkadaşımız sorduğum 2 soruyada cevap vermek yerine garip cümleler kuruyor.
Arkadaş değiliz. Kayra demeniz yeterli.
İyi geceler.

Bu ben kendimi bildim bileli yapılan bi uygulama. 90'lı yıllarda da böyle idi 21. yy da da aynı uygulama. 92 yılında izmire e.ü. tedaviye gidiyordum her hafta hastalığımdan ötürü lakin bayan yanına bilet alamıyordum. Hala daha alamıyorum.

A

Anonymous

Guest
90'lı yıllarda daha altıma kaçırdığımdan bunlara birşey söyleyemeyeceğim. Ve internetten ilk defa bilet alış-verişi yapacaktım. Pembe bir kutu gördüm "aha bune ola ki?" derken tıklayı verdim o kutucuğun yanına. :)
Sonra buradayız.

Benim yazdığım 'A' bile düşünce eseridir.
Ayrıca ben tartışmıyordum!
Canımın sıkıldığınıda nerden çıkardın bence seninki sıkılmış.

Ve buraya yazmadan önce kime yazdığına ve ne yazdığına dikkat et.

A

Anonymous

Guest
Can sıkıntısı ile ne kastettiğimi anlayamayacak kadar kuvvetliymiş anlayışın.
Anladım.

Sana arkadaşım derken halk tabiri kullanıyorum zaten sen benim arkadaşım olacak yaşta değilsin sanırım.

Ve boş konuşuyorsun an itibarı ile sana cevap yazma gereği duymuyorum..

A

Anonymous

Guest
Evet duyma bencede. Halk ağızı ile konuşmadığımdan ve "varoş" bir çevrede yaşamadığımdan olsa gerek anlamadım senin söylediğini.
Evet arkadaş olacak yaşta değilim seninle. Kendine kendi yaşında bir arkadaş bulman dileğiyle.
İyi geceler...

bencede kesinlikle boyle olmalı bu yöntem,çünkü 19-20 saat süren yolculuklar oluyor,ben şahsen ailemden bir bayanın yada kız arkadaşımın vs. 20 saatlik yolculuğa yan koltuğunda camış kırması bi cisimle gitmesini istemem ve izinde vermem,dikkatli düşününce hiçbirinizin vermiceğinede eminim,hadi sen bayan yanına oturur uslu uslu yolunu çekersin ama burası türkiye nelerle karşılaştık,ne tür insanlar var bunlarıda hesaba katmak lazım :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt