1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yine noldu bu oyuna yaa

1. kubi

kubi Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar oyuna ilk girisimde asırı derece laag vardı oyun 30-50 sn donum 10 sn oynuyod du bu sekılde 2-3 dk sonra dc verdı bidaha girdim 1 dk oynamadan dc verdı şimdide c9 hatası verıyoo oyuna giremıyoom bu bugunkı update den sonra oldu sizdede bole bı sorun varmı yoksa yne oyunda mı kaynaklanıyoo

2. BuGRaS

BuGRaS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ps
    ben oyuna bile giremiyom tıklıyom start cıkmıyo daha dogrusu update olmuyo.yarım saat bekledi bole gene start ve ya update olmadı ... neden acaba

3. Excrea

Excrea Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    telekomun yeni kampanyasi (turbo adsl) sayesinde zaten rezalet sekilde calisan int bukadar hiz sonucu iyce bozuldu sonunda olucagi buydu zaten bende giremiyorum oyuna girincede 2 dakka sonra dc o 2 dk boyuncada zaten 10 saniye ya oynuyorum ya oynamiyorum gerisinde lagda duruo

4. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ewt EX haklı bugun yastayız yrnı allah bilir.Sayemizde normalde en dolu serverlar easy

5. 486dx4

486dx4 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu işin çözümü şu arıyacaksınız 4440374 ü sürekli 000000 basıcaksınız direk operatöre atıyor ondan sonra ben sizin le başlayacaksınız .... diye dewam edeceksinizilgileniyorlar deneyin haklı olduğumu göreceksiniz haa bu arada operatör derki ee konuşmalarımız güvenlik amacıyla kaydediliyor yani size dava açarım dikkatli olun gibisinden ben genel müdürlerine kadar ....ladım daa bişe olmadı