Deneyenler bilir magicte ortalama kaç silke düşüyor bu sox itemler aydınlatırsanız sevinrim :beer: :beer:

Ben 3 k yı gozden cıkardım :roll:

aids

Magic'in mantığı direk şans ama çıkaranlara bakarsak, ara ara silk yükleyen adamlar. Ör: Ben her ay charıma 600silk civarı silk yükledim, 70 Silk'e sun staff çıkarttım. Bence ana mantık sürekli silk yüklemek...Bakarsanız 5k 10k silk alıp deneyenler bir anda çıkartamıyorlar...

aids demiş ki:
Magic'in mantığı direk şans ama çıkaranlara bakarsak, ara ara silk yükleyen adamlar. Ör: Ben her ay charıma 600silk civarı silk yükledim, 70 Silk'e sun staff çıkarttım. Bence ana mantık sürekli silk yüklemek...Bakarsanız 5k 10k silk alıp deneyenler bir anda çıkartamıyorlar...

Salı gunu hemen oyun geldikten sonramı denedin :think:

aşırı fazla birşey oynamadım en fazla 400 silk yatırdım magic pop a düşen en güzel şey 1 tane % 100 lük kalkma kağıdıydı :!!&%&!

HaTT0R_HaNZ0 demiş ki:
aşırı fazla birşey oynamadım en fazla 400 silk yatırdım magic pop a düşen en güzel şey 1 tane % 100 lük kalkma kağıdıydı :!!&%&!
Yada hiçmi başlamasak napsak :lol:

tuvok demiş ki:
HaTT0R_HaNZ0 demiş ki:
Yada hiçmi başlamasak napsak :lol:
silk e yatıracağın parayı gold a yatır normal al hem ileride satarsın :P
ama şansıma güveniyorum dersen Magic :headbang:

aids

Salı çarşamba alakası yok. Sana tavsiyem aylık silk yükle. Bir ihtimal çıkabilir..5k silk'i direk yükleme yani...

aids demiş ki:
Salı çarşamba alakası yok. Sana tavsiyem aylık silk yükle. Bir ihtimal çıkabilir..5k silk'i direk yükleme yani...
ben her ay en az cara 400 silk illa yuklerimm yani bu 5 k yı aylıga dagıtıp öylemi deniyeyim :think:

oyunu 1 yıl süreliğine bırakıp daha sonra sırf eğlencesine giren, charının üstündeki 10 silk ile sun staff çıkartan bir arkadaşım vardı :mrgreen: sanırım tamamen şans..

Cryolite demiş ki:
oyunu 1 yıl süreliğine bırakıp daha sonra sırf eğlencesine giren, charının üstündeki 10 silk ile sun staff çıkartan bir arkadaşım vardı :mrgreen: sanırım tamamen şans..
serverde herkeze soruyorum gevurlarda dahil 30 silk 70 silk 2 kişi 10 silk bi ilginclik var durumda :think:

Yukarı Alt