1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yine Kazım Yine Olay...!

1. BurakK*

BurakK* Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

F.Bahçe'nin skandal yıldızının attığı her adım olay oluyor... Kazım'ın babası oğlunun fotoğrafını çeken gazetecilere saldırınca kendini karakolda buldu

Son günlerde adı sürekli skandal haberlerle anılan Fenerbahçeli Colin Kazım'ın attığı her adım olay oluyor... Geçtiğimiz akşam kız arkadaşı ve babasıyla Etiler'de bir restaurantta yemek yiyen milli futbolcu, çıkışta gazetecilerle karşılaştı. Kazım'ın babası Rodney Richard, görüntü almak isteyen gazetecilerle önce ağız dalaşına girdi. Ardından da TRT muhabirinin üzerine yürüyüp küfür edince ortalık karıştı. Rodney Richard, basın mensuplarının şikayeti üzerine karakola götürülerek ifade verdi. Polis, Colin Kazım ve kız arkadaşının evine gitmesine ise izin verdi. Rodney Richard'ın avukatı Murat Arıkan, "Kendisi hakaret etmediği için serbest bırakıldı" dedi. Hakkında ortaya atılan iddialar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Kazım'ın moralinin bir hayli bozulduğu gözlendi.

2. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kazımla babasının suçu değil..bizim kameramanlar insanı çıldırtır üstüne bize küfür etti bizi dövdü ben olsam kafanızı uçururum..tamam haber yapılıyor basın özgürlüğü var ama eğer biri istemiyorsada zorla çekilmezki

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Tamam Kazım sütten çıkmış ak kaşık değil ama bir adamın üstüne bu kadarda gidilmez.

4. BurakK*

BurakK* Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım birileri Kazımı Fenerbahçe'den gönderilmesini istiyor 8)

5. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zati Daum ve Kazım'ın bulabilecekleri en büyük takım Fenerbahçedir.

6. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    Kazımın yerinde kim olsa bu tür olayları yaşamak ister bunu hoş görmeleri lazım kimsenin karışmaya hakkı yok
    karışmak istiyorlarsa klüp futbolculara sex yasağı getirsin olsun bitsin :lol:

7. Caprice

Caprice Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Maji hacım iyi güzel söylüyorsunda bu işin birde spor ve sporcu ahlakı var sen profesyonel misin kardeşim o zaman bunun getirdiği tüm sorumluluğu,disiplini yerine getireceksin.

Bu onun hobisi değil mesleği,futboldan başka herşeye kafası basıyor ama, iyi hip-hop yapar,i-pod elinden düşmez,gece alemleri desen onda,hakeme küfür bunda, daha hangi gençlik,hangi zenginlik?

8. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tipik bir İngiliz serserisi.

9. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Adam müzik dinliyor maç öncesi bunda negibi sorun varki gece alemlerini c.ronaldoda yapıyor ama adam astronomik ücrete transfer oldu ettiği küfürde onun diline göre küfür değil..bir futbolcuya veya herhangi bir insana taktınızmı hatalarını bulmak okadar zor olmaz bence kazımı bukadar disiplinsiz oyuncu değil biraz başına buyruk havası var oda karakteristik özelliğinden kaynaklanıyor bu tip düşünceleri takmayın maç içersindeki durumlarına bakın

10. BurakK*

BurakK* Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burası Türkiye onun dilindeki şeyler değil bizim dilimizdekiler geçelerlidir onun dılıne gore kufur olmaya bılır ama bıze gore kufur bu yuzden cezarandırılır.

11. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacı sorun yapmasında değil yapacak tabii fakat futbolculuğunu aksatıyor sahada koşmuyorsa bir sorun vardır.