- Resim Silinmiş.

Kestim Arenadan Disariya Ciktim ??? Hatasi xD napicam Bilmiyorum Artık Her Uniqueden Sonra Ayni Hata :D :D Yapmadigim Sey Kalmadi Ekran Kartini Guncelledim Oyunu Sildim Yukledim Yok Hep Ayni :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Titus Pullo demiş ki:
sen dua et unique kestikden sonra o hatayı alıyosun. Ben zamanında keserken çok sık alıyordum^^
Oyle Olsa Cildirirdim Heralde En Az 10 keredir Ayni Sey

tebrikler

ama ottomans arkadaşımızdan party istedim full dedi ama 1kişilik yer varmış ne işse :?

sercan o hatanın çözümü bende var sana anlatırım xD ben high ta oynuom asıl bende atması lazım 0 kasıo ama sanki normal miş gibi oluyor dosyanın içinde silkkerrsender varya onun başına 2 tane __ koy sonra pcne res at meid.pk2 yi yenisi ile degiştir 2 ayar çek optionstan isimlerin ayarları npclerin isimlerini kapa zaten biliosundur kişilerin adlarını kapa birde gerisi ohhh

A

Anonymous

Guest
Maşşallah bu private serverda ne bol exp geliyo. 90 lwlda gelen expe bak :D bana shaitandan yarısı gelmiyo :D

sercan sende 10a yakın tavşan var niye hiçbirini kullanmıon lorddan cıkan itemler gidio belki +5 belki som sun :D

tek bulsam belki sonuçta str yim eliteler çıktımı uzaktan tek tek alırım fln ama elimden alırlar şu an

tek bulmam lazım

Yukarı Alt