İlk defa brand aldım ve sonuç ortada ama karşı taraf feeder ama değil fakat 4v1 de 3kişiyi aldım çok güzel bi hero alıcam kesinlikle :P

@Wax Whine adamsın :wink1:

Takımı
Besiktas
Sızın takımdakı Master rezaletmis :twisted:

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Bu oyundaki adamlarla oynadığın oyunun skorunu sayma bile bence

Np bi daha başka bi oyunda çeker koyarım :) @Wax Whine gördü akşam nasıl oynadıgımı bir oyun atmadık 2-3 oyun attık 2-3 oyunda sejuani ile attım velasıl tekı bu,otekı 9a 4 - 11 asist var , oteknde 14-8-17 ve sonuc zafer hepsının oyunu tasıyan bendim kısaca son oyunda :) Hep troll gelicek diye birşey yok ya ben sadece ilk defa oynamama rağmen diye koydum sağolun exl yine iyisin yok , rakip takıp kötü sen asla iyi olamazsın dostum falan felan eleştiriye devam 1kerede iyisin deyin biz diyoruzda bize diyen yok neyse boşverin demeyin bana tek bi kişi yeter adam gibi adam @Wax Whine adamsın qnqqq

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:

Aynen kanka ya delirtti mal ya :D adama diyom lan git kule al sağdan soldan topla minyonlar ilerlet yok abi adam girmiş ormanı temizliyor ya :D Velasıl ayarladık bi şekilde mid'i otobana çevirdim zaten ben ondan snra topladık başta kaybediyorduk he ilk 2 kuleyi biz verdik toptan bottan :D

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
Rakip trollpick yapmış sanki :mrgreen:
Troll pickini falan bilmiyorumda atarız knka bugun sende görürsün bak acayip süper birşey bu brand ya bizim Muro boşuna üstünde brand yazan t-shirt giymiyormuş adam brand op diye giyiyo :D :D

Takımı
Besiktas
Penta atıp da fotoğraf alamamak nedir bilir misiniz ? ...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:

Aynen kanka ya delirtti mal ya :D adama diyom lan git kule al sağdan soldan topla minyonlar ilerlet yok abi adam girmiş ormanı temizliyor ya :D Velasıl ayarladık bi şekilde mid'i otobana çevirdim zaten ben ondan snra topladık başta kaybediyorduk he ilk 2 kuleyi biz verdik toptan bottan :D
Abi verdiğimiz oyunu aldık daha ötesi yok burada :D Evde değilim oyuna gelemem şu an hacı
Lenneth demiş ki:
Penta atıp da fotoğraf alamamak nedir bilir misiniz ? ...
Fiora ile penta yapıp ss almayacağım senin için neutral1

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Supportsuz, junglesız -_-
Adamlara jungle al diyorum yok olmaz almam diyor. Adama madem mid al ben jungle olayım diyorum yok olmaz diyor ne desek olmaz diyor ne yapalım bizde böyle oynuyoruz ayrıca sıradan bi oyun ranked olsa böyle olmaz tam takım gireriz :))

Yukarı Alt