Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Yılın operasyonu başladı!

Transfer sezonuna çok hızlı başlayıp daha sonra frene basan Beşiktaş'ta yeniden hareketli saatler yaşanıyor. Siyah-beyazlı ekip, Zenit'in Türk yıldızı Fatih Tekke'yi renklerine bağlamak için seferber oldu. Beşiktaş yönetiminin, Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş temasa geçtiği ve görüşmenin çok olumlu olduğu öğrenildi. Zenit'te sıkıntılı çeken yıldız futbolcunun Beşiktaş'a gelmeye hazır olduğu ifade edildi.

DÜĞMEYE BASILDI!

Hem lige, hem UEFA'ya iyi bir başlangıç yapmak isteyen Beşiktaş Rusya'da mutsuz olan Fatih Tekke için bir kez daha düğmeye bastı. Kara Kartal transfere doymuyor... Kadrosunu 6 yeni oyuncu ile güçlendiren siyah-beyazlılar, şimdi de santrfor almak istiyor. Bobo'yu ikna eden yönetim, her türlü olumsuz ihtimali göz önünde bulundurarak, geçtiğimiz sezonun sonundan bu yana ilgilendikleri Fatih Tekke'yi yeniden listesine dahil etti. Yöneticiler, Tekke'nin menajeriyle ilk görüşmeyi yaptı.

Fatih'in menajeri Özcan Üstüntaş'ın yaptığı, "Zenit kulübü, Fatih Tekke'nin sıkıntılarını biliyor ve bunları gidermek için uğraşıyor. Ancak Beşiktaş gibi bir takımdan gelecek teklife, Fatih'in de soğuk bakmayacağına eminim" açıklaması siyah-beyazlıları umutlandırdı. Beşiktaş yönetimi, golcü yıldızın 7 milyon euro'luk bonservis bedelinin indirilmesini bekliyor.

Yukarı Alt