“Bu ne laubalilik. Herkes konsantre olmuş, o neler yapıyor” dediği bildirildi.

Trabzonspor maçında Stoch'un yedek bırakılmasına kızan Yıldırım "Yeni bir transfer geliyor" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın Stoch’u yedek bırakmasına kızdı.
Yıldırım’ın çevresine “Bu nasıl tercih, Stoch böyle bir maçta görev almaz mı?” dediği öğrenildi. Oyuncuların karşılaşma öncesi saha içinde toplanarak taktik konuşması yaptığı bir sırada Cristian’ın ciddiyetsizliğinden de yakınan Yıldırım’ın, “Bu ne laubalilik. Herkes konsantre olmuş, o neler yapıyor” dediği bildirildi.

SON TRANSFERİ YEMEKTE SÖYLEDİ

Trabzonspor maçı öncesi verilen yemeğe katılan Aziz Yıldırım'ın “Biz henüz transferi tamamlamadık. Bir stoper arıyorum” dedi. Başkan sözlerini, “Yabancı kontenjanımız uygun. Çocuklar İstanbul’da 5-6 gündür bu işle uğraşıyor. Birkaç aday var. En uygununu almaya çalışacağız” diye tamamladı.

hmzsnmz demiş ki:
shneZee demiş ki:
şuanda Selçuk kadar iyi defansif ön libero göstersenize bana Türk olarak nese:
Aurelio var ayrıca tam dmc olmasa mc olarak nuri şahin var.

* aurelio bjk aldı diye demedim almasa da zaten 1 numara odur.
o da 2 sezondur bitik zaten yaşı kaç oldu 33mü fenerdeki oyununu görmeyi pek beklemeyin bence nese:

shneZee demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
shneZee demiş ki:
şuanda Selçuk kadar iyi defansif ön libero göstersenize bana Türk olarak nese:
Aurelio var ayrıca tam dmc olmasa mc olarak nuri şahin var.

* aurelio bjk aldı diye demedim almasa da zaten 1 numara odur.
o da 2 sezondur bitik zaten yaşı kaç oldu 33mü fenerdeki oyununu görmeyi pek beklemeyin bence nese:
Ölüsü selçuktan iyidir. Adam yan pastan başka birşey bilmiyor ki.

shneZee demiş ki:
Her görüşe saygı duyarım,ama bence doğrusu bu değil :beer:
Zamanında biri demiş kornerde ön direğe koş diye birtek ofansif katkısı onu gördüm ömrüm boyu böyle orta sahadan ne yerden ne havadan top attığını görmedim ileri doğru adam hep sanki önünde bi çizgi var hep defansa top veriyor. Baktı gözü kesmiyor emreye bırakıyor topu . Günümüzde böyle oyun kalmadı. box to box denen adamlar lazım sırf defansla olmaz , ofans için teknikte yok zaten adamda.

hmzsnmz demiş ki:
shneZee demiş ki:
Zamanında biri demiş kornerde ön direğe koş diye birtek ofansif katkısı onu gördüm ömrüm boyu böyle orta sahadan ne yerden ne havadan top attığını görmedim ileri doğru adam hep sanki önünde bi çizgi var hep defansa top veriyor. Baktı gözü kesmiyor emreye bırakıyor topu . Günümüzde böyle oyun kalmadı. box to box denen adamlar lazım sırf defansla olmaz , ofans için teknikte yok zaten adamda.
Aurelioda da pek olduğunu hatırlamıyorum ben :lol:

shneZee demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
shneZee demiş ki:
Aurelioda da pek olduğunu hatırlamıyorum ben :lol:
Selçuktan fazlası olduğuna eminim tamam aurelio king değil ama yaşları kaç olursa olsun aurelio > selçuk

Yukarı Alt