İlk Yorumu Ben Yapayım İrem Abla Çok Güzel SSler Ben o Uniq Eventinde Sadece Demon Shaitanı Gördüm AYrıca O Rebellious Küfredecekmiş Seni tanımasaymış.. Hiç yakıştırmadım bi bayana küfretmeyi

mfsyzgt demiş ki:
İlk Yorumu Ben Yapayım İrem Abla Çok Güzel SSler Ben o Uniq Eventinde Sadece Demon Shaitanı Gördüm AYrıca O Rebellious Küfredecekmiş Seni tanımasaymış.. Hiç yakıştırmadım bi bayana küfretmeyi
Tşk yorumu yaptıgın için Bana küfretmedi rebel attilar onu guilden oyüzden küfretti :S

iremirem demiş ki:
mfsyzgt demiş ki:
Tşk yorumu yaptıgın için Bana küfretmedi rebel attilar onu guilden oyüzden küfretti :S
+1

güzell ss ler tebrik ederim hepsini güzel çekmişsin.Sanırım bu Rebellius senin guildinede uğramış :D Bi aralar bendeydi çok küfürr ettiği için attım benim guildimde de bir bayan vardı biraz düzgün konusmasını öğrenmeli sonuçta herşey bir oyundur oyunu oyunda bırakmak gerekir.

WeAre

Buralıyım
herşey iyi hoş ama küfürleri editlersen daha iyi olacak
şimdiden teşekkürler

Yukarı Alt