Yiğido'ya sert uyarı
Ligde 4 maç sonunda sıfır çeken Sivasspor'da Mecnun Odyakmaz, oyunculara sert çıktı: Bir an önce kendinize gelin ve adınıza yakışır bir futbol oynayın. Bize güvenen insanları mahcup etmeyin.

Avrupa hezimetinin ardından ligde de işler istediği gibi gitmeyen Sivasspor’a Başkan uyarısı... Oynadığı 4 maç sonunda Kasımpaşa ile birlikte ligde puanı olmayan iki takımdan biri olan Kırmızı-Beyazlılar’a Mecnun Odyakmaz sert çıktı. Manisaspor maçı sonrası İstanbul’la dönmeyen ve takımla birlikte Denizli’ye giden Odyakmaz’ın otobüste oyuncularıyla bir konuşma yaptığı öğrenildi. Denizli karşılaşmasının bitimine kadar takımla birlikte kalacak olan Odyakmaz, futbolcularına şunları söyledi:

‘Sizi tanıyamıyorum’

“Artık sizi sahada tanıyamıyorum. Benim takımım bu değil. Bir an önce kendinize gelmeniz gerekiyor. Sahada Sivasspor’un adına yakışır bir futbol sergilemenizi istiyorum. Denizlispor karşılaşmasında gerçek takımımı sahada görmek istiyorum. Bize güvenen insanları mahcup etmeyin. Çıkın aslanlar gibi mücadelenizi edin. Bu takım her şeyin en iyisine layık.”​

Yukarı Alt