sınav gayet iyiydi 1 buçuk saat içinde hepsini yaptım bitirdim 8) toplamda 7 tane bosum var 140 net cıkar gibime geliyo.ama umarım kaydırma yapmamısımdır daral: birazcık dikkat dagınıklıgı sorunum var

mavii demiş ki:
toto loto yapmışınızdır ne olacak sro cudan doktor avukat çıkacak hali yok :)
Türkçeden 35 yada 36 net (Bir soruyu boş mu bıraktım işaretledim mi hatırlayamadım)
Sosyal 30Net
Mat 8 net
Fen 8 net.
YGS-3 (Dil-1 den girecegim için bu puan türü gerekli) puanım 350 civarı birşey geliyor.
:headbang: :headbang:

Beyler ben sınavlardan LYS YGS pek anlamam biri açıklarsa çok memnun olurum gerçekten.

Bende YGS ye girdim yaptım ama netleri hatırlamıyorum sınavdan gelince hemen uyudum kaçırmışım TRT nin yayınını.

LYS nedir ne için girilir yararı felan anlatırsanız makbüle geçer.

DukeNukem demiş ki:
Beyler ben sınavlardan LYS YGS pek anlamam biri açıklarsa çok memnun olurum gerçekten.

Bende YGS ye girdim yaptım ama netleri hatırlamıyorum sınavdan gelince hemen uyudum kaçırmışım TRT nin yayınını.

ben girdim burda net tartışmasından çok komik anılarımızı paylaşalım diodum mesela geometride alan sorusu vardı 1 tane dikdörtgen kenarlarını birleştirmişler onu giriş belgemi katlayarak çözdüm mesela :)
bnmkiler 30larda değil ya trkçe 27 mat 17 sosyal 35 fen 12 civarında eşit ağırlığım
YGS ye gelince yüksek öğretime geçiş sınavı yani bu sınavda 140 puanı geçen öğrenciler 2 yıllık üni.ler için tercih yapma hakkına 180i geçenler lysye girme hakkına kazanıyor ayrıca ygs puanınla çok az sayıda 4 yıllık üni. gidebiliyorsun...
LYS ise lisans yerleştirme sınavı yani tıp hukuk mühendislikler gibi bölümlere gideceğin sınav ygsden 180 alamazsan bu sınava giremezsin...

Rapp3R demiş ki:
DukeNukem demiş ki:

ben girdim burda net tartışmasından çok komik anılarımızı paylaşalım diodum mesela geometride alan sorusu vardı 1 tane dikdörtgen kenarlarını birleştirmişler onu giriş belgemi katlayarak çözdüm mesela :)
bnmkiler 30larda değil ya trkçe 27 mat 17 sosyal 35 fen 12 civarında eşit ağırlığım
YGS ye gelince yüksek öğretime geçiş sınavı yani bu sınavda 140 puanı geçen öğrenciler 2 yıllık üni.ler için tercih yapma hakkına 180i geçenler lysye girme hakkına kazanıyor ayrıca ygs puanınla çok az sayıda 4 yıllık üni. gidebiliyorsun...
LYS ise lisans yerleştirme sınavı yani tıp hukuk mühendislikler gibi bölümlere gideceğin sınav ygsden 180 alamazsan bu sınava giremezsin...
sağolasın.sınava sadece 4 saatlik çalışmayla girdim ve umarım barajı geçerim yada 200-250 alırsam iyi olur heralde.iyi geçti sınav ama bakalım.

DukeNukem demiş ki:
Rapp3R demiş ki:
DukeNukem demiş ki:

sağolasın.sınava sadece 4 saatlik çalışmayla girdim ve umarım barajı geçerim yada 200-250 alırsam iyi olur heralde.iyi geçti sınav ama bakalım.
geçersin ya okul ekpuanlar flnda kat hesaba olmadı geçersin yani 180 çıkarmak nedir ki sonuçda

Türkçe kolaymış gerçekten ama bizim link aşağıda yazısını bile okumaya üşenen insanlarımız oldugu sürece :lol:

Sayısal öğrencisiyim. Felsefe soruları çok komikti gerçekten abartmış kim hazırladıysa ama şunu söyleyebilirim ÖSYM ailesi giderek büyüyor, 1.692.354 akrabası daha oldu. :roll:

Kardeşim girdi bana dedikleri...
"Türkçe de her soruda özet geçin şunları dedim sürekli
sosyal de iyi kötü işte mat-fizik toplam 10 soru yaptım"

birde soru varmış aklında tek kalan o imiş özet olarak
fakir bir filozofla fakir diye dışlanıyormuşmu neymiş zeytin zamanı gelmeden makinaları ucuza alıp
zeytin zamanında millete kiralayıp köşeyi mi dönmüş neymiş işte böyle birşey bunun hakkındaki düsünceniz ney dendiğinde şıklarda insan seven* filozof diye düşünürdüm de o yoktu falan ddi ^^

Not sözel öğrencisi zevkine girdi ^^

Fundamental demiş ki:
Off :D matematik zordu ya :D bi sürü x y kafam allak bullak oldu :D resmen amnezi yaşıyorum şu anda :D çok uğraştığım sorular oldu matematikte.bi soru hatalı gibi geldi bana ama bilemiyorum yapamadım işte :s
hele bi fizik sorusu vardı hatırlayan var mı bilmem sıcaklıkla ilgiliydi :D sallamak olacak ama 1.sınıf çocuğu bile yapardı :ş Ciddi diyorum :D
Biyoloji soruları normal birine göre zor gelebilirdi bence ama bana göre kolaydı...
Türkçe'de paragraf falan beni enterese etmedi zaten :D En iyi olduğum ders ;P
Toka götürmedim sınava.Çünkü güya kural varmış.Öyle seyler götürülmeyecekmiş.Ciddi diyorum kafayı yediler herhalde.Saçlarımı arkaya atmaktan vakit kaybettim diyebilirim.Bu kuralı koyandan nefret ediyorum!
Bence kolay bi sınavdı :D Umarım herkes başarılı olmuştur...

Bir lastik tokadamı bulamadın. 8O

Yukarı Alt