Adith demiş ki:
Avasin demiş ki:
Adith demiş ki:
o site saçmaladı yahu.Türkçe 30 net,mat 10 net,fen 14 net,sosyal 32 net yaptım 275 diyor.Uçmuş bunlar. makara:
Yok yok doğru hesaplamış bro :)
Bu netleri yapsam şimdi ortalama 275 mi alırım bro ?
p.s:Futbolcu olacağım diye hiç çalışmadım ona rağmen kazanacağım böyleyse. :mrgreen:

@Cryo
İnşallah bro hadi bakalım. :mrgreen:
http://www.fdd.com.tr/Rehberlik.aspx?id=2428

bir arkadaş bunu yolladı, birde buna bak istersen :mrgreen:

Avasin

@Adith Evet öyle bro. Zaten Türkçenin sana getirisi çok fazla 2 puan falan veriyo ortalama bu da demektir ki sana 60 puan Türkçeden gelir. Zaten ÖSYM nin de sana verdiği puan 100 geriye kalıyor 110 puan o da sosyal, fen ve matematikten çok rahat geliyor

@Cryo
Bende bilmiyorum bro Türkçe ve Sosyal deli gibi yapıyorum.Temel sağlam herhalde. :mrgreen:

Avasin

Alemde TM ci olmak vardı yaaa. :) Yap ilk sınavda 400 üstü ikinci sınavda da edebiyattan ve mattan normal birşeyler sonra da git hukuk oku ooooh kebap vallahi :) Ne zor iş sayısalcı olmak summer4: :mrgreen:

Siz çok mu çalışıyorsunuz yoksa çok mu zekisiniz anlamadım.Kendimden utandım şu anda :mrgreen:

Adith demiş ki:
Siz çok mu çalışıyorsunuz yoksa çok mu zekisiniz anlamadım.Kendimden utandım şu anda :mrgreen:
beni ikinci sınav kurtarıyor, SRO sağolsun ingilizce masterı oldum :mrgreen:

Mojito

ahhh ahhh geçmiş sene geldi aklıma :P
ps:ygs netlerim şöyle idi.
mat:37
fen:35
türkçe:32
sosyal:24

Avasin

Windy demiş ki:
Avasin demiş ki:
Windy demiş ki:
Matematik 20 yapsam şuan hiç çalışmasam bile olurdu. 38+ TR 35+ sos çıkartıyorum.
Yapılır bro ya zaten ilk 15 soru falan hediye olarak veriliyor neredeyse 4 işlem soruları sadece
Rehberlikçim 5 tane bile yapsan yeter sana olm boşver dedi ama ne bileyim ya daral:
Herşeyin zararı fazla derler ama burda fazlası kâr bro :)

Kitty

Bn fenin fiziğinden çok korkuyorum :s oksde bile neredeyse hepsi yanlıştı.Türkçe'yi fullemek,matematikten en az 35,sosyalden de bi 25 falan yapmak istiyorum :( O da coğrafyadan yani tarihim hiç parlak değil D:

Yukarı Alt