arkadaşlar 2 gündür sbot login refused hatası veriyor gece düzelir dediler ama 2 gündür yok pm atıyorum ilgilenen yok ayıp ama böyle olmaz hizmet lütfen ilgilenin sbot kiralık oldugu ıcın sitesine girip reset diyemıyorum ve 2 gündür boş boş duruyorum artık tak etti..

Arkadaşım pm atarak cevap alamazsın tabiki böyle bir büyük sitenin adminine gelen pm'lerin sadece sizinki olmadığı ve 24 saat bilgisayarın başında olmayıp sosyal faliyetleri olacağını blmeniz gerekirdi şimdi konu açmışsınız cevabınız gelicektir lütfen bekleyiniz :muck: :beer:

ben dusundum zaten konuda actım sbot sorunu diye ama 20 kişi bakmış 1 kışı cevap yazmamış bende mecbur böyle bişeye başvurdum lakin bende biliyorum sadece benim pm lerimin olmadığını ama mağdur kaldım 2 gündür ..

peki dediğiniz gibi yapalım 1 gun daha bekliyorum yine olmuyacak ama bekleyelim bakalım ama yine gelmezse ben bu işin içinde bişey ararım kardeşim ben paramı yatırıp 1 ay plan yapmşım ilk günden işim ters gidiyor biz mesaj atıyorduk bot alcaz diye tak cevap gelyordu herkesten şimdi yoğunluğunuz tuttu oyalamayın insanı...

Sbot alcam de bak kaçtene pm birden geliyor msn ekleniyor ama bi sorunun olsun yardım eden olmuyor olsa bile aylar sonra burası forum sitesi arkadaşım burda görev yapıyorsanız bizlerin sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekiyor kaç kişi oldugu önemli degil isterse binlerce olsun hepsiyle teker teker ilginiceksiniz bu kadar basit eger başka yolu var diyorsanız söyleyin bizde ona göre hareket edelim birileri sordugunda nasıl sizleri güvenilir site olarak gösterebiliyorsak sizlerde bizleri mahçup etmeyin bi sorunlarımız oldugunuda yardıma koşun saçma sapan insanların muhabbetlerine gülere aa süper olmuş aa yine yaptın yapacagını der gibi konuşmayın kaç gündür sbot sorunum var diyorum kaçtane başlık açtım 1 tane admin bile cvp vermemiş.

Yukarı Alt