Takımı
Seçiniz...
ajan05 demiş ki:
ironEyE demiş ki:
ajan05 demiş ki:
öncelikle kendimi tanıtayım ben ALPER :XQuwiskyX
arkadaşlar beni tanıyanlar başımdan neler geçdi bilirler serwerdeki en sağlam çar elimde(YDİ).
önce 76+9 Sunßow um sitedeki iREM isimli üye tarafından çalındı okadar konu açmama rağmen NE Okan Abi bakdı ne başka biri.
Nedenmi ben söyleyeyim iReM sitede görevli.Bizim Gibi (Sadece Basit bi üyeyiz) üyelerin sözü geçmiyo bunu anladım bu olay benim oyunu bırakmama sebep oLdu çünkü ben o bow için yaklaşık 750-800 TL para harcadım ve elin kızı gelip ÇALDI.
Takmadım kafama OYUN BU hayatı yaşamak lazım birazda dedim OYUNU TAMAMEN BIRAKDIM!!!
1.irem yetkili değil.
2.Diyelimki yetkili Okan abinin iremin evine gidip charı zorla almasını falan mı bekliyorsun?
öyle bişey demedim ip adresi yeter bana!!!
yetiyorsa git hakkını ara arayamıyorsan sus hala ne zırvalıyorsun.

@ajan05
Hem telefon kayıtları var istesem şikayet ederim rezillik çıkmasın diyorsun hemde kızın IP adresini istiyorsun çelişkili şeyler söylüyorsun. :think:

lnTerpoL

Bilgiliyim
1.irem yetkili değil.
2.Diyelimki yetkili Okan abinin iremin evine gidip charı zorla almasını falan mı bekliyorsun?[/quote]

öyle bişey demedim ip adresi yeter bana!!![/quote]

yetiyorsa git hakkını ara arayamıyorsan sus hala ne zırvalıyorsun.[/quote]
akıllı konuş lan kim olduğunu sanıyosun. konuyu çirkinleştirme

lnTerpoL

Bilgiliyim
ironEyE demiş ki:
@ajan05
Hem telefon kayıtları var istesem şikayet ederim rezillik çıkmasın diyorsun hemde kızın IP adresini istiyorsun çelişkili şeyler söylüyorsun. :think:
iron bak beni sunworldende tanıyosun InTerpoL de benimdi ODA ÇALINDI telefon numarası olarak bana verdiği numara sadece bowun çalındığı ilk gün itibari ile açıkdı daha sonra hat iptal edilmiş üstelik kendi adına deildi....

AweSome demiş ki:
@Prisoners
eğer sende exchangeden item alırsan eğer seninde ipini bulup exchange yaparken programla pcne girip trojan koyuolarsa bundan şüphelenirsin.Aynı sorun bendede vardı.
rofl.
@ajan05
Bu er ile onbaşı gibi birşey pek de saygı göstermene gerek yok.

Takımı
Seçiniz...
ajan05 demiş ki:
ironEyE demiş ki:
@ajan05
iron bak beni sunworldende tanıyosun InTerpoL de benimdi ODA ÇALINDI telefon numarası olarak bana verdiği numara sadece bowun çalındığı ilk gün itibari ile açıkdı daha sonra hat iptal edilmiş üstelik kendi adına deildi....
telefon kayıtları var dedin bendede herkesi numarası var bende edeyim telefon numarasını konuşmalarımı diyosun et o zaman bişey yapabilceksen benim kaç çarım çalındı bu kadar ağlamadım :rolleyes1:

lnTerpoL

Bilgiliyim
AweSome demiş ki:
ajan05 demiş ki:
ironEyE demiş ki:
@ajan05
telefon kayıtları var dedin bendede herkesi numarası var bende edeyim telefon numarasını konuşmalarımı diyosun et o zaman bişey yapabilceksen benim kaç çarım çalındı bu kadar ağlamadım :rolleyes1:
SANA 1defa dedim AKILLI KONUŞ DİYE BEN BU KONUYU KENDİ CHARIM İÇİN AÇMADIM KONUYU TAM OKUMADIN GALİBA
Çoşkun ismindeki arkadaşımın charını çaldılar o yüzden açdm
niye açdığımıda özel mesaj olarak atıyorum ordan bak anlarsın

bu alper dolandırıcının teki o full.hp adlı msn üzerinden o sunlu charını vercem die takas yaparken çaldı uranüsde 89 lvl charımı , ayrıca irem abla ile kaç kere bana racı oldu takasta 1 sorun bile çıkmadı emin ol . ve irem abla charı sattı diye biliyorum , satan kişi kandırmıştır seni diye düşünüyorum.

Yukarı Alt