WeAre

Buralıyım
mod arkadaşlarım ben şahsen bu olaylardan pek hoşnut değilim her gün onlarca topic açılıyo bu adam çarımı çaldı banlayın veya çok saçma ama ıp adresini istiyolar sizden bence artık buna bi önlem almanız lazım ben bu topicleri görünce siteyi kapatıyorum neden mi sinirlerim bozuluyo kötü bişey söylerim die siteyi kapatıyorum yazık ya siteyi ne hala getiriyolar ne olur artık bi el altın bi önlem alın
deepdevilll

deepdevilll demiş ki:
mod arkadaşlarım ben şahsen bu olaylardan pek hoşnut değilim her gün onlarca topic açılıyo bu adam çarımı çaldı banlayın veya çok saçma ama ıp adresini istiyolar sizden bence artık buna bi önlem almanız lazım ben bu topicleri görünce siteyi kapatıyorum neden mi sinirlerim bozuluyo kötü bişey söylerim die siteyi kapatıyorum yazık ya siteyi ne hala getiriyolar ne olur artık bi el altın bi önlem alın
deepdevilll

+1905 :roll:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Haklısın bu konuda. Yapabileceğim pek bir şey yok şu anda. Görünce kilitleyip çöpe atıyorum. Eğer hala açıyorsa uyarı veriyorum.

Sinirlerin Bozuluyosa Gelme Bu site senin keyfine göre ayarlanamaz eğer yönetici bişi demiyorsa Senin Konu Açmaya hakkın yok derdin varsa Ö.M ile bildir bize derken sende forum kirliliği yapıyosun..

Ps: Ayrıca Benim Konum Neden Kilittttttt ' dedin sanane ??

WeAre

Buralıyım
Wax Whine demiş ki:
Haklısın bu konuda. Yapabileceğim pek bir şey yok şu anda. Görünce kilitleyip çöpe atıyorum. Eğer hala açıyorsa uyarı veriyorum.
D4_Thieves demiş ki:
Sinirlerin Bozuluyosa Gelme Bu site senin keyfine göre ayarlanamaz eğer yönetici bişi demiyorsa Senin Konu Açmaya hakkın yok derdin varsa Ö.M ile bildir bize derken sende forum kirliliği yapıyosun..

iyi oku ve ondan sonra konuş derim kardeşim 10 kere bi konu açılmaz ss bölümde de var bu knou ben sizin kavganızı çekmek zorundamıyım git msn de kavga et burası mahhalle kahve si değil tamam senin keyfine göremi siteye gelip gidecem
son bişey küfür konuşmalardan senin şimdiye kadar ban yemen lazımdı ama yememişsin inş en kısa zamanda yersin :evil: :evil:

Tartışacaksanız konuyu gerekli yere taşıyalım, güzel güzel tartışın.
Aksi halde bu konu sanane banane diyerek bir yere varamaz, çözüme ulaşamaz.

WeAre

Buralıyım
MetalMilitia demiş ki:
Tartışacaksanız konuyu gerekli yere taşıyalım, güzel güzel tartışın.
Aksi halde bu konu sanane banane diyerek bir yere varamaz, çözüme ulaşamaz.
sen iyisi kilit at kardeşim gerekli mesaj alındı bence

BangBros

Buralıyım
D4_Thieves demiş ki:

Herkeze öm nasıl atabilir :think:

CapsLock demiş ki:
Adminler de sabır taşı değil forum üyelerininde dikkatli olması lazım
arkadaşımıza gerçekten teşekkür ederim böyle duyarlı üyelerin bu sitede olması inan bizi mutlu ediyor.

çözümüne gelince yukarda sayın moderatör arkadaşımızında dediği gibi elimizden yapılabilecek fazla birşey gelmiyor. ilk mesajı kilitleiniyor aynı hareket tekranlandığında uyarılıyor ama sadece burda iş biz yönetimdeki arkadaşlara düşmüyor burdaki en önemli görev hepimize düşüyor.

bir kasanın içinde bir elma çürük olursa sanki kasadaki bütün elmalar çürükmüş gibi görünür, onun için hep birlikte bu çürükleri çıkarmamız gerekiyor. (anlayana sivrisinek saz, anlamaya davul zurna az :evil: )

BangBros

Buralıyım
Ben teşekkür ederim d. moderatörüm.Belirtmek istediğim her işin yetkililere düşmediğini forum üyelerininde biraz çaba göstermesi.

deepdevilll demiş ki:
deepdevilll

Senin dediğinin olmasını bizde istemiyoruz ama üyelerin konu açmasını önlemek imkansız.Biz konuları görünce elimizden geldiği kadar kilit atmaya çalışıyoruz.Ben daha Yeni Başladığım İçin bundan sonra öyle yapıcağımdan emin olun.

Yukarı Alt