1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

yeter artık Joymax YETER!

1. redlineman

redlineman Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorunumu söylemeden önce şunu söyleyim ekran kartı güncellememi yaptım , adsl fevkalade çalışıyor (24 kez reset attım) loader kullanmıyorum bot kullanmıyorum virüs taraması yaptım pozitif çıktı bi şey yok oyunu 3 defa tekrardan kurdum ama gel gelelim laucher dan giriş yapıyorum 5-10 dk oynadıktan sonra sunucuyla bağlatınız kesildi diyerekten oyundan atıyor.

YETER ARTIK bi şirket bu kadar mı kötü çalışır arkadaş sonuçta bu insanlara para veriyoruz bir hizmet bekliyoruz. sadece ben değil bir sürü sro sever arkadaşlarımızdada bu problem var hatta site adminimizde bile (bi topic te görmüştüm xD). nedir bunun çözümü allah aşkına bilen yok mu hiç? eğer bizdeki net sisteminden değilde sorun JOYMAX tansa neden bi yazılı açıklama gelip özür veya düzeltileceğine dair birşey yayınlamıyorlar. bu konuyu biraz daha araştırdım yabancı forumlara baktım yurt dışındada aynı sorun var! noluyor bu oyuna LEGEND 5 PLUS DEDİLER her salı umutla bekliyoruz tıklıyoruz siteye yine gelmemiş bide coming soon! yazıyor :@ film fragmanlarının sonunda bile coming soon yazdığında bu kadar beklemiyoruz xD

2. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya sabır de Gerçi bu bağlamda sabır taşı bile çatlar ama :D
    Hacım lafı kısa kesip modemini değiştir git bi arkadaşından modemini al reset at modeme kendi ayarlarını gir yine aynısı olursa sorun senin modemde aynısı oluyorsa ttnet ya da joymaxda ...