artık varya oyunu bırakıcam galıba 3 gun oldu aynı sorun yeterr ya image kodu yazıom trafıc 5 dakkaa sonra gelıo tık dc oyuna gırıom yıne dc turk telekomu aradım sorun yok dıo bılgısayarında c9 c7 hep aynı yok mu bunun cozumu arkadaslar

bu turklere illa başina bi coban lazım gene yapim onarim varmıs bildigim kadarila bunlardan bi pekmez olmaz kusura bakamyın ama bu kafala bunlar bi iş yapamazlar hayirsizlar parayi aliken aliyolar net kastı 1 ay gec alalim demniyolar para hemen işçilik nanay ben bole işi seviyim gelde kufur etme kahvekeyfi

emc

rank8
Oyuna No traffic yemeden girmenin kesin bir çözümü var.Türkiye saatiyle Saat Sabahın 04:30-5:00 arası rahatca girebilirsin.
Salı günleri Server Update olduktan sonra 1 saat içinde rahatça girebilirsin. Yanlız 1 saat iyimsem oldu biraz...
Artık GoldFarm botlar Server'ı doldurana kadar biraz vaktimiz oluyor.
Premium alacaksın gibi bilindik saçma birşey önermiyorum.
> Bu oyunu oynamamdaki yegane sebep Eletrik parasından başka para ödemeden oynayabilmemdir.
> Bence Joymax Bu goldfarmlara bir sınır getirmeli tamamen yok etsinde diyebiliriz ama o zaman Weapon Elixirleri 1.000.000 gold'a alırız.

( Eskiden Şu Cadılar bayramı event'ı gelmeden önce yine Serverlar dolu olurdu. Fakat bilirdim ki saat 12'den sonra yani 1:00 olduğunda server girmek gibi bir sıkıntım olmadı. Sabahları saat 11:30'a kadar oyuna girme sıkıntısı yaşamazdım. Valla ne olduysa oldu. Artık Serverlar Full)

> Server kapasiteleri 10.000 veya üzerine çıkmalı...

Yukarı Alt