şimdiye kadar silkroad oynadım silkraod yüzüden sınıfta kaldım lanet olası bi çarım hacklandi kendimi üsdüm bu oyun yüzünden 1 semen gitti arkadaş çevrem bosuldu toplumla ilişkilerim bosuldu o kadar para gitti kimi zaman dedik sjsro kimi zaman dedik mysro isro ksro ama yetr artık bu oyun yüzündne hayatım karaardı ama artık yeter bırakyıyorum dönüğ geçmişe baktığımda giden onca güne paraya acıyorum ama bundan sonra öyle şeyler olmiyicak. hakkımızda hayırlısı

İyi Forumlar.

Brooklyn

Buralıyım
"Silkroad'ı bırakmış rahat , huzurlu , sosyal extraloob'lular" topluluğumuza hoşgeldin :beer:
En doğrusu ^^

eHia demiş ki:
"Silkroad'ı bırakmış rahat , huzurlu , sosyal extraloob'lular" topluluğumuza hoşgeldin :beer:
En doğrusu ^^
aynen kardeşim artık dert yok sıkıntı yok keder yok en iyi böyle.

kaybettiğin arkadaşlıkları geri kazanmaya çalış bence .. olmazsada kendine yeni bi hayat kurmuş gibi farzet ki zaten birazcık öyle oluyo :thumbsup: ben oynadığım zamanlarda cidden asosyal olmuştum dışarı çıkmamak için bahane falan uydururdum arkadaşlarıma hep hep evde pc başında otururdum .. ama bıraktım eski arkadaşlarımın arasına katıldım ve o kadar zamanın nasıl boşa geçtiğini anladım, allahtan pek fazla para yatırmamıştım oyuna :lol:

Advance

bıraktım dersin başka oyunlara takılırsın ama sro öyle yağışkan bişeydir ki geri döner tekrar üzücü şeyler yaşarsın kurtulmanın tek yolu gerçekten güçlü bir irade ,Sigara gibi ama bırakması daha zor olanı...

artvinlecocuk demiş ki:
eHia demiş ki:
En doğrusu ^^
aynen kardeşim artık dert yok sıkıntı yok keder yok en iyi böyle.
Yalnız Bırakmakla Bıtmıyo Cevrendekıler Oynuyo Canın Cekıcek Bı Kere Gırmek Icın Oyunu Indırıceksın
Yapılan Her Yenılıkte Baslasam Mı Acaba ?? Diceksin Daha Dur Sen Neler Olucak :D :mrgreen: :mrgreen:

Gameworld

Bilgiliyim
Silkroadla dersleri bir arada götürememişsin iyi program yapsaydın belki okadar zamanın boşa gitmezdi.
Ps : Güzel Türkçe lütfen...

Xplosive

Bilgiliyim
Her "silkroadı bıraktım" topicinde söylediğim gibi oyun niyetine oynarsanız iyi bir meşgale. Lakin işi abartıp sigara boyutuna getirirseniz işiniz zor. (:

Bırakın rahatlayın. ^^

Yukarı Alt