Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
tabiki ölüm bölüm diyo adam yaa ben daha 16 yaşındayım hayatımın baharında en önemliside abaza olarak ölmek istemiyorummm......

bir şey yapmıycakalrına eminim :wink1: bu tipleri iyi bilirim senin gibi bi olay bnimde başıma gelmişti okuluma bile geldiler çocuklar ama hiç bişi yapamadılar bu tipler her zmn süt korkak vb... insanlardır korkma hiç bişi yapamazlar

sTReeT demiş ki:
ironEyE demiş ki:
bir şey yapmıycakalrına eminim :wink1: bu tipleri iyi bilirim senin gibi bi olay bnimde başıma gelmişti okuluma bile geldiler çocuklar ama hiç bişi yapamadılar bu tipler her zmn süt korkak vb... insanlardır korkma hiç bişi yapamazlar
Aynen Oyle :thumbsup:
he bide ustune ustluk çakıyla geldiler plastik çıktı işte o an bnim için kopma noktasıydı :lol: :lol:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
ironEyE demiş ki:
sTReeT demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Aynen Oyle :thumbsup:
he bide ustune ustluk çakıyla geldiler plastik çıktı işte o an bnim için kopma noktasıydı :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: Gece Gece Koparttın Beni Yahu :twisted:

Bu konu baya uzamış ve kapsamını aşmış.
Sen rahat ol,seni o kadar iyi tanıyan biriyse mutlaka arkadaşlarından biridir.
Kilit.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt