Arkadaşlar benim bi sorunum var bunu size danışmak istedim yeri burası değil biliyorum ama burda epey kullanıcı var bu kadar çok kişinin içinde elbet gözlük kullananlar vardır benimde sorunum gözlükle alakalı o yüzden cevabı burda bulabilirim belki diyerek soruyorum. Ben gözlüğümü değiştirdim yeni gözlükte düz baktığım zaman problem yok fakat yana veya aşağıya baktığımda sorun var hafif bi bulanıklık oluyo ve baş dönmesi yapıyo yolda yürürken yere bakıyorum yer yakınlaşmış gibi geliyo sanki tümsek varmış gibi oluyo rahat yürüyemiyorum eski gözlüğümle karşılaştırdım yani arada ne fark varda böyle oluyo diye bi bakıyım dedim cam numaralarıda aynı numaralarda bi fark yok eski gözlük yapı olarak düz duruyo yeni gözlük çerçevesi biraz orta kısımdan yani bu burnun üstüne denk gelen kısımdan hafif bi bombe var bundan dolayımı bu sorun oluyo acaba gözlük kullanıpda böyle bi sorun yaşayan varmı nası çözdünüz bu sorunu. camlara bakıyorum camların kenarları ortasına göre daha kalın ben bu çerveyi bükerek bombeyi düzeltsemmi yoksa biraz daha bombemi yapıyım nasıl yaparsam sorun düzelir. Gözlükçüye gidip sorucam ama bilen biri varsa yazarsa iyi olur şimdi taa gözlükçüye kadar gidip uğraşmıyım.

Yukarı Alt