Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

:!: :!: Yepyeni bir IsroBot Crack ! DV3Bot - Download :!: :!:

İşte sizlere yepyeni bir isrobot crack!

Kullanım :

1- Isrobot 1.96 İndirildikten sonra Silkroad 'un bulunduğu klasörde "bot" adında bir klasör açılır. Bot dosyaları bu klasörün içine atılır.

2- DV3 Bot indirilir ve install edilir.

3- Install olduktan sonra Program açılır.

4- ID ve PW bölümüne Username 'e Username (Boşluklar yok) Şifre bölümü direk enter ile atlanır ve Enter butonuna basılır.

5- Bu işlemler yapıldıktan sonra server'a bağlanılacak ve sizden botun klasörünü göstermenizi isteyecek. [Eğer istemez ise Farklı Çalıştır deyip aynı işlemleri uygulayınız.]

6- Sizde ilk işlemdeki açtığınız bot klasörünün yerini göstereceksiniz.

7- Srobot açılacak ve Start Game diyerek oyuna gireceksiniz.

8- Karakterinize girdikten sonra alt+tab yapıp saatin ordaki crack simgesine tıklayın. Start Hook Server butonuna basın. Crack tamamdır.

Crack Görünüm :
4l39dx.jpg

Download :

Isrobot : http://down.botsmall.com/iSRObot/SROBotEn1.96.exe
DV3Bot : http://www.dosya.tc/otInstall-JasonWalker-www.extraloob.com_1.rar.html

RAR Şifresi :
Kod:
www.extraloob.com
Saygılarımla,
exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hayatta kullanmam,kullana da mani olmam ama.Umarım uzun soluklu olur crack(hiç sanmıyorum ama).

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir isrobot kalmıştı paramparça edilmedik o da artık iyice madara oldu, jason'ım da hiç ıskalamamış hemen konuyu yapıştırmış çok teşekkürler canımcım öpüyorum gözlerinden :muck:

Sitede Dolasırken Her Başlıga Tıkladıgımda Degişik Bi Heyecan Duygusu Yasıyor Oldum :coffee:
Tşkler JasonWalker

VaLueRAM demiş ki:
sro oynuyo olsam kurardım ama daha ödül olarak aldığım srobot bitmedi 5 kredi kullanmışım anca:D:D

ßendede war kredi Ama Yerinde Olsam Sonraya Saklardım Beleş Varken ne kullancan onu :coffee: :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt