1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

''Yenmediğimiz takım yok!''

1. Uykucu

Uykucu Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Antalya'da düzenlenen U-17 şampiyonasında milli takımımızın kaptanlığını yapan Ankaragücü orta saha oyuncusu Abdülkadir Kayalı futbolun Avrupa'daki patronu UEFA'nın resmi internet sitesi yaptığı özel söyleşide şampiyonluğa inandıklarını dile getirdi.

"Basının bu turnuvaya gerekli ilgiyi gösterdiğinden şüphe yok, hepimiz burada olmaktan çok mutluyuz. Elbette ev sahibi olmak bir avantaj ama burada yenmediğimiz takım bulunmadığını düşünecek olursak şampiyon olmamıza bir engel yok. Biz buna inanıyoruz, buradaki her takım yetenekli ama bizim şampiyonluğa inancımız tam."

Geçen ay Kasımpaşa maçıyla Süper Lig kariyerine başlayan Ankaragücü orta saha oyuncusu Abdülkadir Kayalı futbolun Avrupa'daki patronu UEFA'nın resmi internet sitesi http://www.uefa.com'la yaptığı özel söyleşide U-17 Milli Takımı'yla Antalya'da şampiyon olacaklarına inandığını ifade etti.

İlk maçında Hollanda'yı 3-0'la geçen gençlerimiz ikinci maçındaysa İskoçya'yla karşılaşacak. A Grubu'ndaki son maçımızsa Sırbistan'la!..

Daha önce Manchester City'nin gözlemcilerinden teklif aldığını belirten Abdülkadir "Bir hafta İngiltere'de kaldım, bana kulübün antrenman sahasını ve transfer olursam kalacağım evi gezdirdiler. Ancak o dönemde 16 yaşımın altındaydım ve bu sorun yarattı" dedi.

2. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    U - 17 yıldız millerler olsun hep süper ama ndn se büyüyünce bi sonuç yok ortada ilginç yıllardır boyle çok ilginç gençler büyüyünce bi aksilik oluyo ndn se