Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yahu ne adamsınız adam koymuş xss'yi sizde adamın sitesine yönlendiriyorsunuz. Girenler bütün tarayıcılarındaki cookileri silsinler.

Takımı
Galatasaray
Beyler nisarime su an benım we 81lvl char aama şifresi o degil hacklenme ihtimali yok dimi yane eski sahibindeyken hacklenmiş o bende svchost.exe dosyası local service we system oalrak gözüküyor yane kullanıcı adım yasmıor benım hacklenem ihtimali war mı??

Kemalist demiş ki:
Yahu ne adamsınız adam koymuş xss'yi sizde adamın sitesine yönlendiriyorsunuz. Girenler bütün tarayıcılarındaki cookileri silsinler.
nasıl silinir sölermisin?

iron başka bi yolu yokmu.. ben multi client yapabliyrm syleyin ne yapabilirz. bu arada joeybane kardşim soyuldu.. cok üzüldüm.. o bile soyulabiliyosa biz bittik..

Arkadaşlar bakın soyulmamızın sebeplerinden bir alternatif daha var!Hatırlar mısınız bilmiyorum,bundan kısa bir süre önce çinliler hep global atıp "Bu oyun Çinliler için" diyip duruyorlardı.Acaba ortak bir iş ile bizim oyunu bırakmamız için kurulan bir komplo mu ki?? :mrgreen:

xss demek ^^ cookiesleri silin demek opera kullanın demek bn uslandım valla operadayım her çıkışda cookies silinio

Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar Bir Program Biliyorum CCleaner Diye Herkes Onu YÜKLESİN Onda Run Cleaner Yapınca Bütün Cookies Dosyalarını Sliyor İster Google Charemo İste Mozilla İsterse İnternet Hepsini Googlede Arayın CCleaner

Server
Takımı
Galatasaray
o calınan sifrelerin olduu sitedeki kırmızı yazı gerçektir.ßen ve ßazı arkadaşlarım bu sitenin bir anlık dbsine girebildik.Sitede Gerçekdende BackDooR Kurulu :cry:

Bu Ne Oluyor.Siteye girdikten sonra cookie(çerezler) i silmezseniz Adamlara Şifreniz Gider.Ayrıca Bu BackDooR Pc nize Telnet teki bir acıktan bulaşıyor.Kapama Yöntemini Buraya Yazdım.

viewtopic.php?f=682&t=141553

Yukarı Alt