Bizim serwerde arenanın dışında lord gören oolmuyo :D

Tebrikler :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım rev6 linkini verir misin kaç unique kestin merak ettim walla yeni yılda ilk meraktan sorum bu oldu ahahah cevap bekliyorum pls :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohanness bro bi beni kesmemişsin ben seni paci'de hatırlıyorum tospa tospa ortalıkta 5k plss diyordun ahahahaa agh bizim NoWayOut olacaktı ki görecektin elimde bir görsel arşiv var akıllara zarar yarky bizden sorulurdu hunter thief varsa illaki biz keserdik guild savaşı bizle başlar bizle biterdi hatırladıkça hüzünlenirim ama extraloob.com önce pacific'te ilah oldu ardından halka açıldı 8)

mavii demiş ki:
'Pride demiş ki:
dostum sen bakma bana ben blade olmanın etkisinden uzun süre çıkamadım benim elimden 59 lvl nuker uruchıyı almıştı düşün bişey başarcaksan önce ona inanıcan ben kesecegime hiçinanmadım lordu ozamanlar demon yokdu isuyu ben daha yeni yeni başladım kesmeye orjinal staf değilim :santa:
Aklıma 90 lwl bladerim geldi :D npc set 80+3 blade :D sonunda satıp kurtulmuştum. pwp yapamıyodm pot yok pot alamıyodm para yok para kasamıyodm taxi yapıyım diodm kmse gelmiyo gelse bile taxiyi yaparken pot paramı bile çıkaramıyodum :santa:

tebirkler kardeş ..ama wizardroad olmuş artık oyun o kötü herkes wizard...kaldıki wizardla lord kesmek eğilip ayakkabını bağlamanla eş değer zorlukta...KRAL ÇIPLAK YANİ

Yukarı Alt