GreenPearL

Bilgiliyim
Amerika'da yükselen bir trend var. Bu yeni moda yüzünden çocukların papuçları dama atılacak neredeyse. Çünkü maymun evlat ediniyorlar.

Birbirinden güzel elbiselerle dolu gardropları, hayal bile edemeyecekleri kadar çok oyuncakları var ve en önemlisi de onların üzerine titreyen anne-babaları var.

Ama bunları küçük, şımarık çocuklar sanmayın sakın. Bunlar maymunlar. Evlat edinildikleri aileler tarafından, gerçek birer oğul ya da kız gibi bakılan maymunlar bunlar.

Evcil maymunlar, son moda kıyafetleri içinde, zeka geliştirici oyuncaklarıyla beraber, yatmadan önce televizyon izlemelerine izin verilmeleri ve masallar söylenerek uyutulmaları ile yeni bir tartışma başlattılar.

Prada

Mirasıda maymuna bıraksınlar o zaman :P Hayvan sevmiyorum hiç ya ne o oyle tüylü tüylü ıyk

GreenPearL

Bilgiliyim
Prada demiş ki:
Mirasıda maymuna bıraksınlar o zaman :P Hayvan sevmiyorum hiç ya ne o oyle tüylü tüylü ıyk
Yakında oda oLur bro'm sen merak etme :) bizim yerimize geççekler.
Ps:Bütün Hayvanları Severim Yağcı Kediler hariç :lol:

mayunlar hallerinden memnun degil gibi gözüküyor yüz ifadelerine bakılırsa xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kriptex demiş ki:
Yabancılar çocuk sevmiyorlar galiba .

en kral yorum buydu işte tam yazacaktım dünya ülkeleri gençler çocuk yapsın diye özel programlar uyguluyorlar ayrı bütçeler tahsis ediyorlar, normal maymuna yönelmeleri darwinci hepsi zati ihihihii, lakin ne o öyle yaa gece uyurken adamın bi tarafını ısırsa aaa maymun ne yapsa yeridir mi diyeceğiz veya yok ya aslında öyle bir hayvan değildir bir anlık dalgınlığına hayvansal dürtülerine yenik düşmüştür mü diyeceğiz ee gitti bizim takımlar ama dalngıklık falan derken, beniz bozar kardeşim rahat rahat uyumak varken :twisted: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
Kriptex demiş ki:
Yabancılar çocuk sevmiyorlar galiba .

en kral yorum buydu işte tam yazacaktım dünya ülkeleri gençler çocuk yapsın diye özel programlar uyguluyorlar ayrı bütçeler tahsis ediyorlar, normal maymuna yönelmeleri darwinci hepsi zati ihihihii, lakin ne o öyle yaa gece uyurken adamın bi tarafını ısırsa aaa maymun ne yapsa yeridir mi diyeceğiz veya yok ya aslında öyle bir hayvan değildir bir anlık dalgınlığına hayvansal dürtülerine yenik düşmüştür mü diyeceğiz ee gitti bizim takımlar ama dalngıklık falan derken, beniz bozar kardeşim rahat rahat uyumak varken :twisted: :mrgreen:
Neyi evlat edineceklerini şaşırdılar , yakında goril falanda evlat edinicekler :santa: fakat bir türlü çocuk evlat edinmiyorlar :coffee:

Yukarı Alt